Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz madkiller #657 üzenetére

    Mármint akarod mondani, a hívandó nevét? Azt nem veszi. Max, ha angolul írod be és úgy mondod, akkor talán. A hívó nevét felolvassa amikor bejövő hívás van, ha úgy állítod be. Azt angol kiejtéssel teszi, de megteszi. Azt bluetooth beállításoknál tudod piszkálni asszem, mint ahogy az automata hívásfogadást is.

    Az sms-t felolvasta egy időben, de már asszem nem. Halálra röhögtem magam, mert azt is angol kiejtéssel. Viszont válaszolni már nem lehetett rá akkor sem, hiába volt az opcio a kijelzőn. Amint megpróbáltam, kikapcsolt. Viszont messenger, viber, egyéb értesítésekre nem emlékszem. Én az összeset kikapcsoltam, mert kollégák szoktak bent ülni, nem hiányzott hogy bármit beolvasson nekik ami nem rájuk tartozik.

    A múltkor (amikor teszteltem, hogy tud-e magyarul és nem tudott) bemondtam neki a nevemet, erre elkezdte felolvasni wikipédiáról a télapót talán. Vicceske.

    Először akkor nem akart magyarul tudni, amikor balesethez mentem ki tök ismeretlen helyre, na akkor nem volt olyan vicces, hogy amerikába akart vinni, meg kellett állnom beírni a címet.

Új hozzászólás Aktív témák