Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Lirion #125 üzenetére

    Nem vagyok otthon a folklórban, és igazából "szegény" Pocahontas történetét is biztos láttam gyermekkoromban Walt Disney rajzfilm formájában TV-ben, illetve volt már nem is olyan régen egy élőszereplős, és sokkal komolyabb(/komorabb) hangvételű mozifilm is, ami szintén ezt a témát dolgozta fel (nagyjából, inkább sarkítva). [És nem, nem tudom most linkelni IMDB-n, abszolút nem emlékszem a címére, vagy bármelyik színész nevére, így igazolás hiányában nyugodtan tekintsétek ezt semmisnek (vagyis feltételes megjegyzésnek).]

    Viszont, nemrég néztem végig az eredeti Star Trek sorozatot (amit TOS - The Original Series alcímre kereszteltek tovább, és nemrég kiadták némileg újra masterelve DVD-m - ennek apropóján daráltam le.), és abban is van egy rész, ami gyakorlatilag ugyan ezt járja körbe. Illetve könyebb is párhuzamot vonni, mert az is sci-fi (még ha mai szemmel elég öreg is).

    De konkrétan most csakis azért használtam ezt a nevet, mert nem tudom fejből a kék nő nevét, ez pedig beugrott. :))

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák