Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz marcus.fenix #59 üzenetére

    Cameron - Uwe Boll párhuzam.... :D hát igen azért ez enyhén kiveri a biztosítékot :D

    Avatarhoz, elsőre nekem fantasztikus élmény volt, zseniális világ, alkotás. A történetet is jónak találtam, attól függetlenül hogy egyértelmű volt (szerintem manapság már nagyon nehéz nem kliséfilmet csinálni) ez hogy a bolygó összes életformája egy linken kapcsolódik, nagyon érdekesnek találtam, mivel ez a trailerből nem derült ki, és nem is gondoltam hogy lesz benne.
    Szóval elsőre 10/10 volt számomra. 1 hétig még a Pandorán voltam lélekben.

    Másodjára ugye az Imax cseszte el nekem, plusz ugye a sztori is ismert volt már. Így már annyira nem volt érdekes. Ellenben egy Ponyvaregényt, Harcosok Klubját, Hetediket, Utolsó éjjelen-t, Ryan közlegényt, Rekviem egy álomért vagy Berlin felett az ég c. filmet (stb...), számtalanszor meg tudok úgy nézni, hogy még mindig tetszik és még mindig felfedezek bennük újat.

    Szvóal Cameron mindig is zseniális volt, korszakalkotó megoldásokkal és elképzelésekkel, de tény hogy inkább slágerfilmeket csinál, egyértelmű egyszerű történettel. A filmjei baromi jók, de nem érzem azt az érzést, 20ik megnézésre, hogy "bakker, ez a világ legjobb filmje"

    Avatar amúgy kiemelkedett nekem egészen addig, amíg Indexen nem olvastam azt a cikket, amiben konkrétan le van írva, hogy a kék macskaemberek, és gyakorlatilag az egész sztori honnan lett lelopva. Egy képregénnyel még szinte a nevek is megegyeztek....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák