Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz gmaci78 #57 üzenetére

    Pár évtizedet visszanézve ugyanez ment állítólag a náci táborokban is. A nagyfőnök német volt, de a kápók nagy része sima köztörvényes (többnyire lengyel) bűnöző, akik bármit megtettek azért a kegyért, hogy kiemelték őket a halálraítélt tömegből.

    [ Szerkesztve ]

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

  • Mákosmetélt

    aktív tag

    válasz gmaci78 #57 üzenetére

    Idézlek: "Lényegében nem a ferdeszemu tulajdonos talalja ki a modszereket a rabszolgak sanyargatasara. Ezeket magunk csináljuk magunkkal / egymással."

    Nem mindig van ez így...
    Én is nemzetközi multinál dolgozok, és mikor az egyik magyar nagyfőnök nemet mondott a külföldi nagykutyáknak (minket akart védeni és mert világraszóló baromásgot talált ki az igazgatótanács), akkor kivágták szó nélkül. Egy másik felsővezetőnk ugyan így járt. Ezek után el tudom képzelni, hogy mindenhol így megy ez. És azért ilyen topmanager szinten, ha kitesznek a cégtől, akkor utána nem könnyen találsz munkát. Ilyen körökben már mindenki ismer mindenkit és az is kiderül azonnal, hogy nem felmondott hanem kirúgták. Szóval ha a külföldi cégvezetés kitalálja, hogy ássatok egy alagutat át Kínába, akkor 2 lehetőséged van:
    A, tudod hogy fizikailag lehetetlen, de behúzod füled farkad és kiadod az ukászt az embereknek, és b@szogatod őket folyamatosan... netán még a stresszt is rajtuk vezeted le.
    B, szembeszállsz velük, megkockáztatod hogy kivágnak, meló nélkül maradsz, a sok év alatt felépített karriered megy a kukába.
    Nem védeni akarom őket mert én is a (nemi)szerszám rossz oldalán vagyok, azaz a tápláléklánc alján.
    De sokszor nekik sincs választásuk.
    Meg persze vannak olyan managerek/főnökök is, akik alapból idióták, és élvezik ha alázhatják a dolgozót.

    [ Szerkesztve ]

    Éljenek a nyulak!

Új hozzászólás Aktív témák