Új hozzászólás Aktív témák

  • zed01

    őstag

    válasz Morden24 #472 üzenetére

    Én lesz@rom a windowst. Én igenis az oprendszertől kezdve, a játékokon át (két kivételtől eltekintve), egészen a felhasználói alkalmazásokig, mindent ingyen használok. Linux a kulcsszó. Miért használok linuxot? Mert biztonságos, ingyenes, stabil, és kevés hardver igényű, én teljesen hülyének nézem azokat akik képesek fizetni az oprendszerért Mindent meg tudok csinálnni, a zene- filmkonvertálást, a böngészést, a multimédiát, még a videokamerámról is tudok felvételt készíteni DVD-re linuxon ingyen. Nekem elég az ingyenes játék. Openarena, Urban Terror, Nexuiz, TORCS, stb. Egyedül megbocsáthatatlan módon a Quake 4-et, és az Enemy Territory Quake Warst vettem meg (az egyiket ajándékba kaptam), de ezt sem erkölcsi megfontolásból, hanem hogy tudjak ezekkel a játékokkal multizni, és mert van linuxos portjuk.
    Én sajnálom azokat akik csak és kizárólag m$ windowsban tudnak gondolkodni. Rá kell jönni a linux ízére, szerintem még logikusabb a linux, mint a windows.
    Arra a kérdésre tudna nekem valaki válaszolni, hogyha a Canonicalnak megéri ingyen kiadni az ubuntu linuxot, akkor a m$-nak miért nem éri meg ingyen kiadni a windowst? Komolyan szeretnék választ kapni a kérdésemre.

    [ Szerkesztve ]

    “Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

Új hozzászólás Aktív témák