Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz Morden24 #459 üzenetére

    Akkor biztos én nézem folyton rossz helyen, de én még 100k-ért nem láttam Ultimate-et. Amúgy meg azért akar sok hómjúzer Ultimate-et, mert sok olyan szolgáltatást nyújt, ami kényelmesebbé teszi a hómjúzerkodást... Az Ultimate-et nem mondanám business kategóriának, mert a + szolgáltatásai a desktopnak szólnak, a [I]hómjúzerenek[/I]. Annyi, hogy a Business szolgáltatásai is bele lettek gyúrva...

    "A dolog elmélete a hányinger: amiért nekem kőkeményen fizetnem kell, az neked se járjon ingyen, csak azért, mert adott esetben nincsen kedved kifizetni."

    Ezzel egyet is értek... pont ezért érezném igazságosabbnak, ha maga az op.rendszer ingyen volna és csak a különböző szolgáltatásokért/programokért kéne fizetni.

    Így viszont olyan a helyzet, mintha a ház alapozásáért kéne fizetni 20milliót, a falazás/vakolás/berendezésért, meg összesen 5milliót. :)

    (#460) Gazala: Ezzel egyetértek, ezért is használtam eddig én is OEM Windows-t. :) De én úgy érzem, hogy normálisabban is meglehetne ezt oldani.. nem csak pár idióta telefonos emberkével, akik kioktatnak, hogy márpedig hazudok.

    Ezért úgy érzem, hogy egy OEM tulajt a MS ezzel jobban megaláz, mint a kalózokat azzal, hogy feketeképernyőt kapnak. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák