Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cuccos19

    tag

    válasz simon0918 #174 üzenetére

    Puff, erre tényleg nem tudok mit mondani, az Asus N53JQ-n még mindig Win7-est használok, de csak a játékok miatt (viszont amint kijön az Elementary OS 0.3 Freya végleges, szerintem végérvényesen búcsút intek a Windowsnak). A T60-ason csakis és kizárólag Elementary Luna van, én nem szívatom magam egy gépen két rendszerrel (max. a Kali Linux-ot tenném fel a másik Linux mellé, biztonsági tesztelésre). Szóval gőzöm sincs hogyan kell Windows/OSX mellé Linux-ot tenni és hasonlók. :B

    Az asztali géppel kapcsolatban érdekes a kérdésed, mert driver-ezni Linux alá szerintem nem CD-ről szokás, hanem google keresgélés + terminál. :) Nálunk is pont ugyanez van, TP Link rooter az asztali gépen (szó szerint a gépház tetején foglalt helyet), csak éppen nem wifi-s, hanem madzagos. Van hozzá valami telepítő CD, de én azt már a Win XP alatt kivágtam a kukába, és kerestem friss drivert a neten. A Linux meg simán felismerte, bár szerintem a két gép - az Asus-om és az öreg asztali gép - mellérendelt viszonyban van a rooter-t illetően. Tehát nem a rooter van a gépen, hanem a gép a rooter-en (kábelmodem -> rooter -> gépek). De passzolok tényleg, nem értek igazából a rendszerbe kapcsoláshoz, viszont működik.

    Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

Új hozzászólás Aktív témák