Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    Ismét visszatettem hungobungo által linkelt "Coolpad_F1_EMUI_3.0_v2_HUN" rom-ot. Ha a kis hibákat sikerülne kijavítani akkor ez lenne a legjobb, legalábbis elég sok plusz van benne a huawei-es cuccokkal.
    (kérdés hogy működnek-e olyan dolgok mint az ultratakarékos mód, intelligens tok, kesztyű mód stb )

    Amit nem tudok kikapcsolni: a fényképező klikk hangja, valamiért az Mobileuncletools-ban nem lehet bemenni az engineering menübe, és ahogyírtam a webm nem megy a böngészőkben (időkép oldalán tesztelhető).
    Ezek javítható dolgok? Eddig ez tetszik legjobban.

    Ugyanez az EMUI 3.0 a másik teljesen kipucolt rom ( f1-emui3.0-11.16 - szintén magyar, a listábana harmadik), ebben viszont nem megy a Chrome teljes képernyőn ha friss van felrakva.
    Ebben jó a fényképező ( mintha jobb képeket is csinálna), megy a böngészőkben a webm. Sajnos hiányoznak belőle a Huawei alkalmazások amiktől nagyon jó a másik.

    Gsm részt még egyikben sem próbáltam, kártya még nem volt bennük.

    Van még ez a fentebb linkelt "Coolpad8297_EMUI3.0_Super_Lite_11.24". Ezt próbálta valaki?

    Esetleg valami jó kamera appal nem váltható ki a beépített? Azokon nem múlhat a képminőség?

    hungobungo:
    Ezt a fenti kettőt nem lehet valahogy összefésülni hogy a kis hibákat kikerüljük??

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák