Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz alibaba78 #44 üzenetére

    "Hiaba a kollegad, es nap mint nap talalkoztok, de mar nem lesz az eleted resze, ha nem foglalkozol vele."

    Ettől függetlenül még az életed része. Lehet hogy építettél egy üvegfalat kettőtök közé de attól még áthallatszik a kiabálása és nap mint nap látjátok egymást.

    "Valoban durva, es eltulzott pelda, pontosabban peldatlan eset, mivel ilyet meg soha nem lattam/hallottam."

    Persze, hogy az. Gondoltam így a legegyszerűbb szemléltetni mire is gondoltam.

    "ne a koszonomert, halaert segits, hanem hogy jobb ember legy, jobban erezd magad tole. Ha pedig viszonzatlan, akkor lepj tovabb, de ne kovetelozz. Es surgosen tanulj alazatot, mert a rebellek soha nem jutnak sehova."

    Nem a köszönömért és a háláért segítek hanem azért mert így tartom helyesnek. Ellenben úgy tartom helyesnek, hogy cserébe megköszönjék ill mutassanak egy minimális hálát is irányomban ha arról van szó.
    Alapvető elvárásokról és etikettről van szó. Ebben semmi kivetni való sincs. Max csak egy szent tud teljes mértékben önzetlen lenni.

    Követelni pedig nem szoktam a hálát. Legalábbis szó szerint. Viszont ha nem kapom meg akkor lesheti az illető, hogy mikor fogok neki legközelebb is segíteni.

    "Es surgosen tanulj alazatot, mert a rebellek soha nem jutnak sehova."

    Az alázat elég messze áll tőlem. Ezen nem is kívánok változtatni. Nem tartom erénynek. Ha valaki alázatos az azt jelenti hogy nincsenek elvei ill hogy bármikor sutba dobja őket.

    "Ahhoz nem kell langesznek lenni, hogy rajojjon az ember (persze az elmult 1-2 nap ismereteben), hogy miert szuletett elsosorban ez a bejegyzes. Szerintem ott kezdd el masok felett a vadaskodast, hogy elobb egy komolyabb onismeretet tartasz. Laudanak, rt06nak, es Eastmennek is igaza van. Bocs, hogy ideronditottam!"

    Ahhoz kell lángésznek lenni, hogy rájöjjön az ember, itt nem erről van szó. :)

    De most már biztos hogy átszerkesztem ezt az egészet mert kezd fárasztani ez a szélmalomharc.

    (#45) Dr. Romano :
    Csupán a kritika fontosságát kívántam kihangsúlyozni. Valamint arra akartam rávilágítani, hogy felesleges sértett büszkeségből kardoskodni valami mellett és nem beismerni a hibáit. Főleg ha az nem is a saját művünk hanem valaki másé.

    (#46) Tim82:
    Olvass tovább. Nem az elvárt jutalomért vagyok jellemes hanem mert így tartom helyesnek. Csupán az alapvető tiszteletet várom el ami minden normális embernek kijár. Ebben szerintem semmi kivetni való nincs.
    Vagy te talán önzetlenül segítesz olyanoknak aki rendszeresen belédrúgnak?

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák