Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feri1977

    senior tag

    Sziasztok. Egy LG G2 boldog tulajdonosa vagyok már 3 éve, tökéletesen elég mindenre imádom, de szeretnék váltani azért. Kinéztem magamnak ezt a telót, meg az LG G4-et. Szerintetek melyik legyen, tudjátok nyugodt szivvel ajánlani a p9 liteot?

    Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

  • Feri1977

    senior tag

    +Még az lenne a kérdés, hogy melyiket vegyem vagy mi a különbség a 2016-os és 2017-es p9 lite közt, vagy mindegy?

    Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

  • Feri1977

    senior tag

    Jó rendben, köszönöm a válaszokat, akkor lehet veszek egy p9 liteot én is, csak nem tudom a 2017 hogy néz ki a 2016-oshoz képest, illetve hátlapján látom a kamera kör alakú a 2017-nél így tudnám megkülönböztetni, viszont akik eladják neten, ott még kocka alaku a kamera a hátlapon azaz 2016-osak..

    Viszont felmerült pár kérdés: Nincs benne -gyroscop ezt így hogy..? ez hátrány valamiben?
    Nincs gorilla glass vagy más kijelző védelem ezt szintén nem értem, mert minden telóban van valami.
    a fényerő nem nagy állítólag, napfényben nem lehet látni.
    Kamerájáról csak rosszat írnak mindenhol, ez is érthetetlen, mert a p8 lite nagyon fullos képeket csinál.
    fm rádió gyenge állítólag.
    zenét nagyon sokat hallgatok, remélem az legalább jó minőségű.

    Ezekre írjatok még, nyugtassatok meg, és megyek nézek rögtön egyet neten, vagy boltban.

    Köszönöm!

    Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

  • Feri1977

    senior tag

    Nagyon megakartam venni ezt a telót, mert szép, vékony sokat tud..de eltudják ám rontani amivel csak lehet az ember kedvét.

    A Jack dugo totál idétlen helyen van, kabát vagy farmer zsebbe igy dugni borzalmas, kitömi a zsebet alig megy be zsebbe, az idióták nem tudták volna tetejére vagy aljára rakni.

    Az LG G2-mbe volt dupla kopp, hogy kijelző kioldodjón, itt nincs hiányzik.
    Az értesítő led vibernél nem jelez mint az LG, csak a hívásokat ha hívott valaki, érthetetlen.
    Csengőhangnál csengő és értesitésnek 1 hangereje van, hiába van külön csúszka a menüben, nem állítja, egyforma hangerejű, szar így.
    Az ébresztőt csengőhangját nem lehet változtatni, miért?! (+még rezeg is de minek).
    Nincs benne gyroscop ezt így hogy..? Rakás játék és program ezzel dolgozik, valami mást tettek be helyette de az közel sem olyan jó.
    Nincs gorilla glass vagy más kijelző védelem ezt szintén nem értem, mert minden telóban van, ez is minusz.
    A fényerőt napfényben alig látni, ez is idegesítő!
    Kamerájával lőttem képet, hát tényleg meg sem közelíti a p8 lite-ét, de még az én LG G2-met sem, ami 3 éves, botrány!
    Fm rádió gyenge, lakásban semmit nem érzékel, csak kint, előző telefonjaimmal ilyen gond nem volt.
    Zenét nagyon sokat hallgatok, hát direkt leszedtem egy jó lejátszót poweramp, de akárhogy állítottam mély közép magast stb, nem voltam elájulva semmilyen téren a hangjától a telefonnak, gyatra minőség!

    Ennyi röviden, ismerősöm adta tegnap kölcsön próbálgassam, neki ilyen van, mondta addíg használ mást, hátha megtetszik és megveszem, hát kösz nem kérek belőle.

    [ Szerkesztve ]

    Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

  • Feri1977

    senior tag

    oké...egy kérdésem azért lenne...mert lehet keverem ezeket..van a 2016-os és 2017-es verzió. a 2016-ost onnan ismerem meg úgy hiszem, hogy kocka alakú a kamera hátul, a 2017-esnek meg kör. Lényeg, ha használtan mégis vennék egyet, a neten akik eladják mind 2016-osak szinte, és nem tudom inkább ne vegyem e boltba meg a 2017-est, tud e annyival többet, vagy jó a 2016-os is.

    Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

  • Feri1977

    senior tag

    hát nem tudom gyerekek..ha vennék p9 lite-ot (megnéztem üzletekbe régi és újjat), akkor csakis a 2017-es verziót venném, szebb kijelző, átláthatóbb szoftver, jobb kamera, üveg hátlap, gyorsabb stb. nemem túl snassz a 2016-os kinézet, összehasonlítottam őket kivolt rakva.

    Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

  • Feri1977

    senior tag

    válasz Jaki2000 #10153 üzenetére

    Szükséged van komolyan ezekre a hulladékokra, mint a messenger, meg a facebook app?! Egy aksi zabáló telefont lassító szar mindkettő! Én opera normál böngészőt használok üzenetek olvasására, és írására is, ez még tudja, és facebookozni is ezzel facebookozok, tökéletes ennyi! Nem kel semmiféle app, próbáltam már mindent, swype for facebook, meg metal alkalmazás stb. meg facebook lite messenger lite stb. egyik szarabb mint a másik, és nem kell külön app különben is mindenre, az opera böngésző gyors kifogástalan, és még tudja mondom írni és olvasni a face üzeneteket, ezzel csinálom, és facebookozok is!

    [ Szerkesztve ]

    Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

Új hozzászólás Aktív témák