Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz bluemirage #26301 üzenetére

    Köszi, végül letöröltem az adott app-ot idegemben. :) Kosárban is volt már ilyen problémám, mikor is az adott app-ot beállítottam alapértelmezettnek, ami nem működött megfelelően. Pl. chrono24 app, ahol használt és új órákat lehet meghirdetni, ill. venni. Viszont mikor az órás topikban rákattintottam egy ilyen chronos linkre, akkor nem az adott óra hirdetési oldalát hozta be, hanem simán csak az app kezdőlapját. Vagy volt hasonló hírportálnál is, a linkre kattintva, nem a konkrét cikkhez hozzá be, csak simán megnyitotta az appot.

    #26303) Cunaja
    Köszi! Nekem is megfelel az office, csak valamiért ez a wps lett alapértelmezett. Nem rég gyártó visszaállítását kellett eszközölnöm. Sikeresen megtakarítottam a telefont, aminek következtében minimális víz belekerülhetett, mert nem akart betölteni a rendszer. Pedig celluxszal leragasztottam a telefon alját, az aljzatokat, meg a telefon tetején a hangszórót is. Még óvatosabban kell tisztítanom. Estére ráraktam a radiátorra, kiszedett sim tálcával, és szerencsére reggel már betöltött.

    (#26306) Cunaja
    Eza garancia hosszabbítást nem értem, ha jól értelmezem egy napot hosszabbítanak? :F
    "melyek eredeti jótállási ideje március 15-e és június 14-e között lejárna, meghosszabbítjuk azt 2020. Június 15-ig*."

    Bár engem nem érint.

    Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

Új hozzászólás Aktív témák