Új hozzászólás Aktív témák

  • krbC

    tag

    Kedves Fórum Társak!

    Eljött az idő, hogy leírjam az én p9 történetem. 2016 május 17-én lettem tulajdonosa egy akkori remek akció keretében, ahol 50.000 ft-al kevesebbért, pontosan 90.000 magyar forintért kaptam meg a telefont. Remek telefont volt annak idején, illetve anyaghasználata mai napig nekem prémium kategória. Néha muszáj tok nélkül használnom, hogy érezzem a telefon kiemelkedő minőségét. Teltek múltak az évek és remekül szolgált, még akkor is, ha én kevésbé vigyáztam rá. Sajnos 1-2 karc, illetve egy kis hátsó zsebben meghajlás is érte ez idő alatt. A kijelző viszont karcmentes maradt a mai napig is! Az első 2 évben semmilyen lassulást vagy akadozást nem éreztem és mai napig megvagyok elégedve az akkori gyors töltésnek számított mutatójával. Viszont lassan 3 és fél éves lesz a telefon és elkerülhetetlenül megjelentek a "korosodás" jelei. Mai app-ok nehézséget okoznak neki, az akkumulátor jelentősen gyengült( van hogy 30%-ról 8%-ra ugrik netezés közben 2 perc alatt), egyre többször előfordul, hogy nem hallanak telefonálás közben, stb... Megérett bennem a gondoltat, hogy veterán státuszba helyezem és leszereltettem ezt az öreg harcost, mivel rászolgált a nyugalmazásra. Nagyon vártam a mate30-as szériát, de a körülötte zajló google helyzet miatt várok vele. Rábeszéltem magam, egy mate20 Pro-ra, gondolván az is egy remek telefon és biztos ment lejjebb az ára a szolgáltatóknál. Szomorúan konstatáltam, hogy a mate20 pro-t már nem is kapni a nagyobb szolgáltatóknál, pedig talán ha most lett 1 éves a készülék? Most úgy vagyok, hogy az ünnepekig várok hátha lesz valami kedvezményes ajánlat a p30-ra vagy s10-re. Egy biztos, hogy anno aki p9-et vásárolt az nagyon jól járt és egy remek telefont tudhatott a kezében. Remélem ilyen lesz a következőm is.

    -gl hf-

Új hozzászólás Aktív témák