Új hozzászólás Aktív témák

  • alientroy

    csendes tag

    Sziasztok. Sajnos nem sikerült meg vennem a p8-at. A p9 amúgy is jobban tetszik. Tapasztalatokat szeretnék kérni a telefonnal p9 kapcsolatban. Mikyen játékok mennek el rajt, használható pc vel összeköttetésben adatatvitelre mert olvastam hogy nem igazán szereti. Zene minősege, otg kabelvan e hozza, mennyire torekeny, alapvetően minden erdekel. A rossz tapasztalatok is. Rózsaszín szolgaltatonal vennem es kivancsi lennek arra is hogy ha kijon a p10 a kilencnek mennyivel mehet le az ara. Esetleg hoztavaghatnak valami hangszotot vagy calamit a 9 hez hogy azt vegye meg az ember. Erdemes e varni egy esetleges akciora vagy nem megy nar lejjebb. Jelenleg 107000. Tényleg minden erdekel. Sajnos dolgozom de jedden mennek venni mert ez a telo halodik a jezemben. Az is érdekelne hogy p9 mennyivel gyengébb a plusnal. Ugy tudom rózsaszín szolgaltatonal csak 32gb can. Ez mennyivel rosszabb a tobbinel. Az sdre is lehet telepíteni nem tudom mire eleg a 20gb szabad hely. Pl felrakok 4 5jatekot es megtelik akkor ni van? K

    [ Szerkesztve ]

    YNWA!!!!

Új hozzászólás Aktív témák