Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feenty

    aktív tag

    Sziasztok!

    Valószínűleg volt már róla szó, de nem sikerült rátalálnom ezért megkérdezem:

    Telekommal a VoLTE kinek, hogy működik? Akárhogy próbálgatom nem sikerül beállítanom.
    Eddig nem zavart annyira, viszont tegnap ujítottam a második SIM slotba egy Digi-s kártyát és azzal a bekapcsolás után mindenféle mókolás nélkül pöcc-röff meg is jelent a VoLTE/VoWiFi ikon.
    Illetve érdemes egyáltalán ezzel vesződnöm? Akinél működik az érez valamiféle javulást hangminőségben?

    Ui.: Beszéltem a Telekom ügyfélszolgálattal is ezügyben. Ide-oda kapcsolgatás után eljutottam egy műszakis emberkéhez aki azt mondta, hogy neki egy P20 Pro van, ő sem tudta működésre bírni saját magának. :) :W

    " everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

  • feenty

    aktív tag

    válasz F-ECT$ #5323 üzenetére

    Őszintén szólva nem tudom :)

    Szerk.:
    Időközben a VoLTE topicban megkaptam a választ. Nincs minden készüléknél külön jelezve a VoLTE, de állítólag ha aktív a 4G kapcsolat a hívás ideje alatt akkor rendben van a dolog.

    [ Szerkesztve ]

    " everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

  • feenty

    aktív tag

    Talán már lerágott csont, hogy kinek mikor jön a frissítés, de gondoltam jelzem én is, hogy a telekomtol vásárlók legyenek türelmesek. Pár perce jött meg nekem is a 240-es, az előző pedig kb 1 héttel ezelőtt.

    " everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

  • feenty

    aktív tag

    válasz katokacaj #7385 üzenetére

    A szellőzőbe rakható tartókat én nem preferálom, főleg télen nem.
    A rács esetleges gyengesége az egyik dolog, a másik a fűtés. Bár a P30 pro-nál nem tapasztaltam különösebb melegedést navigáció közben sem, de attól függetlenül szerintem nem igényli a készülék a plusz melegedést. (Persze adott rácsokon le lehet zárni a levegő áramlását, ez megoldás lehet).

    " everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

  • feenty

    aktív tag

    Sziasztok!
    Lehet volt már, csak átsiklottam felette:
    Aki felrakatta a promóció keretében az ingyenes fóliát, az hol csináltatta és milyen fóliát kapott? (üveg, vagy klasszi, tokbarát-e...)
    Előre is köszönöm! :R

    " everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

  • feenty

    aktív tag

    válasz thesound #7825 üzenetére

    3: Nálam soha semmi gond nem volt a youtube-val (fogalmam sincs hogyan kell helyesen leírni :DDD )
    4: Én világ életemben HTC-s voltam, megszoktam a Sense felületet, így kicsit fura volt pl a beállítások elrendezése, de a gesztusvezérlést fél nap alatt megszoktam és már minden telót kapásbol úgy próbálok kezelni (még akkor is ha nem lehet :D ) Szóval könnyen szokható.
    6: Szerintem szinte tuti, hogy kapja majd a 11-et... Jó eséllyel a zászlóshajók után ő is megkapja majd.
    7: Az XDA-t anno sokat bújtam, de kb a HTC 10 óta nem igazán éreztem szükségességét a custom romoknak. A P30 Pro esetében sincs ez másképp... Néha egy root jog jó lenne, de egyáltalán nem vágyakozok főzött rom után. Ami egyébként nem is nagyon van porondon. Az XDA P30 Pro-s topicjaiban annyira nincs élet szerintem... épp hogy nem gurul az ördögszekér :)

    " everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

  • feenty

    aktív tag

    Lassan de biztosan én is belefutottam egy számomra egyelőre érthetetlen hibába....

    korábban olvastam itt valakinek problémát a saját csengőhangok feltalálásában EMUI 10 alatt. Akkor még csak csodálkozva olvastam, de most engem is elért a végzet.

    Anno frissítettem 10-re minden probléma nélkül, minden klappolt. Nem volt sem hard reset sem wipe cache...

    Aztán nemrég megelégeltem az archero c. játék lagolását (egyéb fórumokat böngészve láttam, hogy ez a játék nem scak az én huawei-em fektette meg, de ez most egy mellékes szál, nem is fontos) és gondoltam nyomok egy wipe cache-t. A játékkal kapcsolatos gondom nem oldotta. de legalább csinált egy új hibát :W :DDD

    Volt egy szép csokor saját vágású csengőhang gyűjteményem a szokásos root/Ringtones mappában.
    Most tűnt fel, hogy már nem látja a saját csengőhangjaim, csak azt az egyet ami be volt állítva, de ha arról elnavigálok egy másikra akkor már azt sem.

    A hivatalos huawei community oldalon jött is rá a válasz, miszerint "To protect your data, EMUI 10.0 has a new way of scanning ringtones" WTF?! :)
    Azt írja a továbbiakban, hogy tegyem a csengőhangjaim a Sounds mappába, vagy a music/ringtones mappába... Semmi értelmét nem látom, de gondoltam üsse kavics...

    És jééé... még mindíg nem látom őket sehol. :)

    Valakinek valami hasonló? esetleg ötlet?

    Volt restart a pakolgatások mellett/között, bár azóta még nem volt másik wipe cache, a hard resetet pedig ha lehet szeretném elkerülni.
    Ami még volt: media scanner szolgáltatás lelövése, indítása, cache törlése...
    :F :F :F :F

    ui.: közben kapott egy wipe cache-t megint, meglátjuk lesz-e változás
    ui2.: Nincs változás :/

    [ Szerkesztve ]

    " everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

  • feenty

    aktív tag

    válasz eversman #7965 üzenetére

    Az internal storage/sounds vagy az internal storage/music/ringtones-ban működött neked?
    Egyébként tényleg érdekes... én is tc-t használok, de már kezdtem rá is gyanakodni, mert pl hiába van engedélyezve az appok telepítése a tc-nek, külső forrásos appokat nem tudok csak a saját file-kezelőjéből telepíteni...

    Most, hogy jobban belegondolok van egy pár apróság ami a 10es rendszer hozadéka lett, így egyre inkább érik egy full reset

    " everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

  • feenty

    aktív tag

    válasz Tesztelo.hu #8006 üzenetére

    Nem akarok hülyeséget írni, de az a szenzor szerintem csak hívás közben lép életbe illetve már eleve kikapcsolt kijelzőnél, hogy a zsebben véletlenül bekapcsolt teló ne nyomódjon el....
    próbáld meg azt, hogy lezárod a kijelzőt, majd feloldás nélkül visszakapcsolod és úgy próbálod meg tapicskolni, hogy a felső sávot letakarod a kezeddel...

    " everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

  • feenty

    aktív tag

    válasz Samanbacsii #8305 üzenetére

    Én pár hete, 1-2 hónapja használok Freelace-t, de semmi gondom vele. Anno mikor először párosítottam a telóval akkor valahol a BT menü alatt bóklásztam ahol szólt, hogy van frissítés a headset-hez, azt engedtem is neki frissülni. Ez nálad megvolt?

    " everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

Új hozzászólás Aktív témák