Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabex

    őstag

    válasz F-ECT$ #15027 üzenetére

    Persze, szerintem sem, ezért is írtam... Ahogy knox is írta, az ryyb szűrőt lenne jó optimalizálni, hogy ne menjen el annyira az egyensúly.

    #15029aureeel: Ugye, ugye, hogy a jó "öreg" P30 Pro mégis csak oda tudja tenni magát :DDD
    Jól írtad, hiába csúcs hardver, ha nincs jól optimalizálva a rendszernek az ökoszisztémája. KNorbi által linkelt videóban igaza van a srácnak (persze szarkazmus felsőfokon :D ) , de valljuk be, hogy sokat számít az ha a szoftver rá van tervezve a hardverre, mert csak abban az esetben van teljes harmónia egy rendszeren belül.

    szemesi69: FR no comment :DDD Tény és való, hogy használ, de nem minden áron... Leginkább arra kellene odafigyelni, hogy ne legyen teli rengeteg felesleges appal amelyek ide - oda módosítgatják a rendszer paramétereit keresztül kasul. Amolyan megelőzés üzemmód :)

    #15034 mateo91:készíteni, hogy lemeredtem szó szerint. A Pro módban babrálgattam, de a fényviszonyokat reprodukálni nem tudtam és utána hiába próbálgattam a beállításokat, mert egyszerűen nem jött össze... Tehát valóban nem árt, hogy tudd mit csinálsz, ne csak nyomd a gombot mint süket a csengő gombját :D

    "The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

Új hozzászólás Aktív témák