Új hozzászólás Aktív témák

  • gps76

    őstag

    válasz sajby #22355 üzenetére

    Akár hiszitek, akár nem, 3 évig használtam Mate 20-at. 2-szer adtam el, de visszakeveredett, mert próbáltam valami "jobbat" címszóval. Samsungok voltak főleg, de vagy az üzemidő volt csapnivaló, vagy különböző kisebb-nagyobb modellek laggolása(S21, S22, S21 FE, S20 Ultra, A52S). Aki váltani akar, mert nem lehet mit tenni, nemsoká eljön ez is, érdemes a Xiaomi háza táján szétnézni, nagyon stabil szoftverrel vannak, és az áruk sincs annyira az egekben, ugyanolyan tudásút olcsóbban meg lehet szerezni. Más androidos telefon nálam nem igazán jön szóba, mert kopasz androidos - vagy hozzá hasonló - szoftveres telefon nálam kilőve, sok apróság jól jön a mindennapokban. A többi "noname"-et meg hagyjuk... Ami nálam még pozitív, hogy - egyelőre - adnak töltőt a telefonjaikhoz, amikkel tényleg fél- háromnegyed óra alatt tele lehet tölteni az akkut. Amikor megvettem a Mate után a 11 Lite 5G NE-t 8 GB RAM-mal 50-ért 1 évesen, összesen 2 év garival a dobozával együtt elraktam, mert mindig egy 1 Amperes töltőt használtam. Kíváncsiságból elővettem a hozzáadott 33 W-ost és kb. 30%-ról 90%-ra kb. fél óra alatt feltölti, onnantól ezzel töltöm. Nem kell szarakodni, várni, éjszaka töltőn hagyni. Akárhol vagyok feltöltött telefonnal tudok elindulni, a múltkor motorozás alkalmával egy benzinkúton kávézás-kis pihenés közben töltöttem fel. Semmi közöm/érdekem nincs egyik gyártóhoz se, csak dilemmában voltam a Mate után mi legyen? Mert mellette megvolt a P30 Pro is, de hát szinte ugyanaz a 2 tudásban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák