Új hozzászólás Aktív témák

  • LoLarim

    tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni tőletek. Ma jött meg P30 Pro-m (8/256) és pár dolgot nem sikerült beállítanom.

    1. Az always on mode bekapocsolása.
    Mikor megjött a telefon még úgy probáltam ezt a funckiót bekapcsolni, hogy nem volt sim kártya benne, de így nem jött össze. Majd miután bekerült a sim kártya már működött ez a funckió + a duplia koppal a telfon felébresztése is. Később viszont váloztattam az always on mod sítlusán meg a háttárképen is és azóta nem tudom működésre bírni + a dupla koppos képernyőbekapcsolás sem megy

    2. Google chrome frissítése és beállítása
    Jelenleg a 83.0.4103.106-os verzó van fent és jelzi chrome, hogy van frissebb változat, de ha bemegyek a play arúházba és rányomok a frissításre, akkor villan egyet az ikon és nem történik meg a frissítés.
    A másik bajom a chrome-mal pedig, hogy régi telefonomon 9 android one van fent 91.0.4472.120-as chrome verzióval és ott rendesen működik, ha sötét sötét módot választom, itt viszont nem működik, továbbá jó lenne úgy beállítani, hogy látszódjon a leggyakrabban használt oldalak + azon témák amik érdekelnek ajánljon fel cikkeket.
    [kép] [kép]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák