Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabex

    őstag

    válasz direwolf #16587 üzenetére

    Nem vagyok sértődékeny, dehogy. Nem tud felrobbanni, hisz erre hivatott a töltésvezérlő, nem? Értelek, elhiszem, de én tapasztalatból írtam, hogy gyorstöltéssel van használva a kezdetektől és az elvárt szintet hozta előző tulajnál és nálam is (2 nap), tehát nem tapasztalható degradálás :) Nem akartam még hitelesebb cikket keresni (láttam, hogy reflektáltál a hitelességre), hirtelen az volt az első találat, de nem is mélyülők bele olyan szintre, mert van rengeteg dolgom így is :) Valamelyik Samsunggal járta meg egyik volt kollégám, hogy rendelt egy utángyártott gyorstöltőt Aliról, mert a felesége töltője meghalt és oda adta a sajátját. Sajnos pár hónap után valami történt, mert láthatóan csökkent az üzemidő ugyanolyan felhasználási szokások mellett ami miatt szervízbe vitte és ott derítették ki, hogy a töltés vezérlő részében valami meghalt és ezért fordult elő az, hogy hiába jelezte a teló a 100%-ot, valójában 60 - 70%-on volt... Sajnos rávágta, hogy az Alis töltő miatt lehetett és ezért már nem is vállalták gariban a javítást. Talán alaplap csere lett a vége, de nem vagyok biztos benne, hogy alaplapra volt-e integrálva vagy sem a vezérlő rész.
    Azért a 230 az 5V ágra az elég vad, ott már komoly gondok lehetnek ha ilyen előfordulhat :DDD
    Értelek a nagy árammal kapcsolatban is, elhiszem, de ettől független ahogyan korábban is írta valaki ugyanúgy használom, hogy este fel hajnalban le a gyári töltő és gyári kábelről :)
    Arra esküszöm amivel a gyártó tesztelte és garantálta biztonságos működést :) Peace :R

    "The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

Új hozzászólás Aktív témák