Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TannerHUN

    aktív tag

    válasz gunner93 #712 üzenetére

    Szia!

    Nem tudom, hogy olvasod-e még a fórumot, de azért értesítelek. :)
    Szóval nekem is megjött 4 napja. Munkatársamnak is aznap vitték a TV-t, úgyhogy aznap sok szállítani valójuk volt véleményem szerint. :) Volt hozzá ajándékcsomag is, de erre rá is kérdeztem az egyeztetés során. Igaz a doboza egy kicsit gyűrött volt és egy helyen be volt szakadva, de a tartalma sértetlen. Azóta pörgetem a telefont rendesen, hátha találok rajta hibát, de szerencsére nincs. :) Nekem UFS 2 (740-738 szekvenciális olv.írás), úgyhogy meg vagyok vele elégedve. Azóta már 3 rendszer frissítésen túl vagyok. 53%-os akkumulátor töltöttséggel érkezett, de ez nem mérvadó, csak plusz infó... Szuper képeket lő, bár az automata mód néha indokolatlanul magas ISO-t állít be, emiatt zajosak a képek. Persze pro módban korrekt... Nagyon tetszik az ujjlenyomat olvasó, mert azonnal reagál és nem is kell gombot használni külön. 3 naponta elkéri azért a záró képernyő jelszavát is a biztonság miatt. Jövő hónapban pedig rendelem meg hozzá a gyári smart tokot, mert így ezzel a műanyag hátlappal nem az igazi számomra. :)

    Akinek pedig infó kell a telefonról, jelezze bátran! :)

    TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

Új hozzászólás Aktív témák