Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Kovaratis #2353 üzenetére

    "Megnézted már a FF-t? Lehetséges ennél egyszerűbben keresni készülékre?"
    Még nem, de telefon nélkül sok értelme úgysem lenne. Egyszerűbbnek tűnt a kedves fórumozók véleményét kikérni. ;) :R .. és glehel-nek.

    " ... egy kapcsolati port átírással egyszerűen OTA-n megjelenik a frissítés, és települ."
    És ez Neked sikerült már? Jó lenne, ha root után - minden update esetén - működne a "dirty flash" és max a root-olást kellene elvégezni. Utóbbi mennyire bonyolult, ill. hosszadalmas folyamat, ha már nyitott a BL.?

    "Olyan módosítások amelyek stringeket hoztak létre, állományokban módosítottak értékeket. Mindegy a szempontodból." - bocs, ezt mire írtad?

    "Call recordert hívás alatt nem látok, de mintha a ROMban láttam volna ilyen lehetőséget."
    Azért, ha belefutnál, jelezd pls. ;) Nekem ez egy fontos fícsör, amire jó lenne vm. megoldást találni (ha, nincs gyári). Elvileg a CallRecorder_v.1.6.8.1.apk a teszt verzió ...

    (#2352) glehel
    "callrecorder jól működik root nélkül is." - melyik alkalmazás? Amit én írtam vagy vm. más call recorder?

    Ja, módosított "host" fájlt én is előszeretettel használok. A másik - vagy már sokadik - dolog, ami jó lenne, ha működne az a ViPER4Android.

    Utóbbit esetleg próbáltátok?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák