Új hozzászólás Aktív témák

  • TannerHUN

    aktív tag

    válasz gunner93 #657 üzenetére

    Ez gáz... Szerintem menj be személyesen és kérd a telefont ajándék nélkül! Sajnos nem tudsz mást tenni. Bár én a helyedben felhívnám vagy email a fogyasztóvédelmet, hogy ebben az esetben jár-e valami neked. Mivel 30 napnál nem régebbi a rendelés "nagy" dolog már nem lesz belőle, de hátha kapsz tanácsot vagy hasonlót.
    Én is ma hívtam az ügyfélszolgálatot, de csak annyit tudott mondani, hogy "sajnálják, késni fog egy kicsit". És meg is szerettem volna sürgetni a rendelés menetét, de azt sem tudtam természetesen... Arra is az a válasz jött, hogy "sajnálják, de sok a megrendelés valószínűleg". A héten beszélgettem a kolléganőmmel, ő a Telekomtól TV-t rendelt ajándékba az apjának, de ez is már húsvét előtti rendelés, ezen a héten lesz a második hete, hogy viszik azt is. Ő is hívta már kismilliószor őket, de nem hajlandóak az ügyben haladni... Na itt most elgondolkodtam, hogy vagy tényleg sok a megrendelés és kevés a dolgozó vagy pedig a forgós székben ülnek egész nap. Valahogy kezd már nálam is betelni a pohár...

    TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

Új hozzászólás Aktív témák