Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Vikooo #10719 üzenetére

    Igen, ez tényleg része egy ideje a Android-nak, viszont az Emui-ban ugye ott van a Battery / Launch, ahol szintén hasonló (?) módon lehet az alkalmazások működését befolyásolni. Nem merem állítani, hogy a kettő ugyanaz, de itt én érzek némi logikai bukfencet ...
    Én az "Ignore battery optimisation"-t betettem volna a Battery / Launch alá, hogy egy helyen legyen az ilyen alkalmazás "optimalizáció".

    ... kicsit más
    GPS: utóbbi két hétben voltam párszor evezni. A nyomvonalat szépen lekövette a telefon, de egyik alkalommal a kikötést megelőzően fura cikk-vakkot (ill. ugrálást produkált). Ekkor arra gondoltam, hogy a "high accuracy" helyett csak a GPS-t fogom legközelebb használni, mert mi van, ha a parthoz közeledve az adótornyok esetleg a wifi-hálózatok (elnézést, ha baromságot írok) bezavartak.
    Második alkalommal tényleg nem volt ilyen "cikk-cakk"-olás, viszont mindkét alkalommal a túra tetszőleges szakaszán mért olyan sebességet (20+ km/h) az Endomondo, ami kajakkal (a Dunán ill. általam legalábbis) nem lehetséges. Most az Endomondo-nál kikapcsoltam a battery optimisation-t. Legközelebb meglátjuk mit mutat...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák