Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcxt264

    újonc

    válasz FattyDove #873 üzenetére

    Látod, helikopter. Kezeltesd magadat, talán kihevered.

    BTW egy meg sem jelent OS-ről alkotsz véleményt, ami mint OS lehetne jó GMS nélkül is, max. korlátozott feature-ökkel. Pl. jól optimalizált, gyors, takarékos stb. De megértem, a te világodban ez így is csak "szar" lehet.

    De a gyönyörűség az egészben, te már tudod előre, hogy majd 1-1,5 év múlva a HMS hol fog tartani. Elfogadom, hogy nem bízol benne, de majd akkor verd a nyálad ilyen nagyon ebben a topikban, ha már nem lesz GMS-sel EMUI, előtte ez csak egy plusz alternatíva. Egyébként nekem is ez az uccsó Huaweiem jó eséllyel, mert nem vagyok úttörő, de a Harmonyról majd azután alkotok véleményt, ha kipróbáltam.

    Nálad mind a téma-réma kapcsolat hiányos, mind logikai bukfencek sorozatát hozod fel, persze mindenki más a hülye. Csak azt nem értem, minek kínzod itt magad. Nem mondták még, hogy asperegeres tüneteid vannak?

    [ Szerkesztve ]

  • cskamacska

    addikt

    válasz FattyDove #873 üzenetére

    "Onnan lehet tudni, hogy fos, hogy a jelenleg droid alapú, de már HMS-es huawei telefonok is fosok, ha nem kínai (oder elfogult huawei buzi) vagy."

    "Hát az EMUI az nem más, mint egy ios koppintás. Ne állítsuk már úgy be, mintha valami húde világmegváltó felület lenne, meg olyan marha nehéz lett volna összehozni."

    vs

    "sok elvakult, márkabuzi, funkcionális analfabéta"
    "már kritikát sem lehet megfogalmazni egy gyártó ellen"

    Ja, hát erre szokták mondani hogy nehéz eset. :)

    De hogy on topik latolgassuk a jövőt, valszeg a Harmony OS tényleg nem viszi sokra. :(

    Már csak azért sem, mert nem telefonokra tervezték, eredetileg IoT cuccokon prüttyögött volna beton stabilan, de minimális funkciókészlettel, és épp annyi driver és szoftver támogatottsággal, ami feltétlenül szükséges a miniatűr gép működéséhez.
    Na most ebből kellene egy nagygépes Linux/Droid ellenfelet varázsolni tegnapra.. :U

    Vélhetőleg már azzal vért fognak pisilni, hogy az EMUI funkcióinak csak egy részét belepatkolják, szoftverek futtatása meg, pff talán droid emuláció hogy az AppGallery-t ne kukázzák, vagy a fene se tudja. :F
    BBOS 10-nél sem működött teljesen fényesen, itt meg még nagyobb a távolság.

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák