Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcxt264

    újonc

    válasz FattyDove #867 üzenetére

    Szerintem eltévesztetted a topikot. A Nova 5T az egyik legjobban sikerült Huawei telefon, atomstabil, ráadásul szinte teljesen fluid ROM-mal, flagshipeket megszégyenítően optimalizált. Androidon meg értelmezhetetlen ez iOS koppintás. Lecseréled a témát és/vagy a launchert, és olyan, amilyet szeretnél. Nomen est omen a Nova launcher is tökéletesen fut rajta minden feature-ével együtt. Egyébként szerintem a Beállítások menüje a leggyengébb pontja, de minden megtanulható, megszokható, ez is.

    Egyébként meg a legtöbben itt 50000 forint környéken vagy alatta (akár ingyen) vásárolták, szóval az elégedetlenségi mutató konvergál a nullához, ugyanis bestbuy ever. Talán ha majd egyszer fizetnek egy telefonért topikokban, hogy használjuk...

    A Harmony OS milyensége meg teljesen más kérdés. Eleve a Huawei szakítva a régebbi rossz gyakorlatával, az év második felében, de eggyel régebbi droidon kiadott készülékeire kiad két új főverziót, nem csak az év elején egyet. Szóval erre is jön majd az EMUI 11, jelenlegi hírek szerint GMS-sel AOSP-ként. Ha valakinek még utána is meglesz a Nova 5T, és lesz kedve is játszani, frissíthet rá, nem kötelező. És hogy arra rá lehet-e majd tenni a guglit, az is kérdés, de egyéni preferencia. Ha lecserélem másikra, biztos, hogy kipróbálom, mit tud maga az új rendszer. Kíváncsi típus vagyok.
    A Huaweit jó eséllyel kinyírták nemzetközi szinten, de te célt tévesztettél az utolsó, és így talán leginkább kiforrott GMS-es Huaweijel.

    [ Szerkesztve ]

  • pcxt264

    újonc

    válasz FattyDove #869 üzenetére

    :C

    Menjél, vegyél egy ájfont, a nagyokat meg hagyd szépen jáccani.

    Tudod alapvetően ott cseszted el, hogy eljöttél az utolsó GMS-es Huawei topikjába okoskodni, amely még kap egy GMS-es droid főverziót.
    Tehát irreleváns az erőlködésed, hogy majd 1-1,5 múlva mit csináljon a frissítési mániás Nova 5T user.
    Egyébként meg hogy a Harmony egy jól optimalizált rendszer lesz-e, nagyrészt független, mi lesz rá elérhető. Hogy mennyire lesz használható más kérdés. de ettől nem az OS rossz ám. Szóval ha te tudnád értelmezni, amit írsz, nem kellene szemantikai oktatást tartanom neked.

    Szépen repülj tovább, túl magasra szálltál, megolvadt a szárnyad.

    Ja, ha a piros túl piros, tanulj meg fotózni. Alapszinten nem olyan nehéz.

    [ Szerkesztve ]

  • pcxt264

    újonc

    válasz FattyDove #873 üzenetére

    Látod, helikopter. Kezeltesd magadat, talán kihevered.

    BTW egy meg sem jelent OS-ről alkotsz véleményt, ami mint OS lehetne jó GMS nélkül is, max. korlátozott feature-ökkel. Pl. jól optimalizált, gyors, takarékos stb. De megértem, a te világodban ez így is csak "szar" lehet.

    De a gyönyörűség az egészben, te már tudod előre, hogy majd 1-1,5 év múlva a HMS hol fog tartani. Elfogadom, hogy nem bízol benne, de majd akkor verd a nyálad ilyen nagyon ebben a topikban, ha már nem lesz GMS-sel EMUI, előtte ez csak egy plusz alternatíva. Egyébként nekem is ez az uccsó Huaweiem jó eséllyel, mert nem vagyok úttörő, de a Harmonyról majd azután alkotok véleményt, ha kipróbáltam.

    Nálad mind a téma-réma kapcsolat hiányos, mind logikai bukfencek sorozatát hozod fel, persze mindenki más a hülye. Csak azt nem értem, minek kínzod itt magad. Nem mondták még, hogy asperegeres tüneteid vannak?

    [ Szerkesztve ]

  • pcxt264

    újonc

    Megjött az augusztusi frissítés, 249. Más a száma, mint a Honor 20-énak, és 150 MB. És magától jött. :D

Új hozzászólás Aktív témák