Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcxt264

    újonc

    válasz FattyDove #867 üzenetére

    Szerintem eltévesztetted a topikot. A Nova 5T az egyik legjobban sikerült Huawei telefon, atomstabil, ráadásul szinte teljesen fluid ROM-mal, flagshipeket megszégyenítően optimalizált. Androidon meg értelmezhetetlen ez iOS koppintás. Lecseréled a témát és/vagy a launchert, és olyan, amilyet szeretnél. Nomen est omen a Nova launcher is tökéletesen fut rajta minden feature-ével együtt. Egyébként szerintem a Beállítások menüje a leggyengébb pontja, de minden megtanulható, megszokható, ez is.

    Egyébként meg a legtöbben itt 50000 forint környéken vagy alatta (akár ingyen) vásárolták, szóval az elégedetlenségi mutató konvergál a nullához, ugyanis bestbuy ever. Talán ha majd egyszer fizetnek egy telefonért topikokban, hogy használjuk...

    A Harmony OS milyensége meg teljesen más kérdés. Eleve a Huawei szakítva a régebbi rossz gyakorlatával, az év második felében, de eggyel régebbi droidon kiadott készülékeire kiad két új főverziót, nem csak az év elején egyet. Szóval erre is jön majd az EMUI 11, jelenlegi hírek szerint GMS-sel AOSP-ként. Ha valakinek még utána is meglesz a Nova 5T, és lesz kedve is játszani, frissíthet rá, nem kötelező. És hogy arra rá lehet-e majd tenni a guglit, az is kérdés, de egyéni preferencia. Ha lecserélem másikra, biztos, hogy kipróbálom, mit tud maga az új rendszer. Kíváncsi típus vagyok.
    A Huaweit jó eséllyel kinyírták nemzetközi szinten, de te célt tévesztettél az utolsó, és így talán leginkább kiforrott GMS-es Huaweijel.

    [ Szerkesztve ]

  • bepken

    veterán

    válasz FattyDove #867 üzenetére

    szerintem nem állítottam senkiről és semmiről, hogy világmegváltó volna. jól működő rendszert pedig - jelek szerint - igenis nehéz összehozni, mert több gyártónak is beletörik a bicskája olykor (igen, a Huawei készülékek között is van használhatatlan) - engem viszont nem érdekelnek továbbra sem mások készülékei....a topik témájával megegyező model tulajdonosaként a Nova 5T további sorsát jó eséllyel érintő cikket linkeltem be és ennyi :)

    nekem is volt WP készülékem, akkor tanultam meg, hogy "don't belive the hype"....nem csúcs készülékem volt ugyan, de használtam 2 évig lelkiismeretesen. na most ez idő alatt egyetlen olyan frissítés sem érkezett rá, amivel akármilyen korábbi hibát orvosoltak volna a készüléken, sőt!
    ettől függetlenül szerettem amíg tartott, mert újdonság volt, jópofa csempékkel. aztán így évek múlva visszaemlékezve egyértelmű számomra, hogy csak azért vettem meg a WP készüléket, mert akkoriban nem volt 50-60k sávban olyan androidos készülék, amit használhatónak mertem volna csúfolni (azon meg legalább a hívást lehetett fogadni fagyások nélkül), de kb ennyi pozitívumot tudok felidézni csak sajnos.

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák