Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz FattyDove #867 üzenetére

    szerintem nem állítottam senkiről és semmiről, hogy világmegváltó volna. jól működő rendszert pedig - jelek szerint - igenis nehéz összehozni, mert több gyártónak is beletörik a bicskája olykor (igen, a Huawei készülékek között is van használhatatlan) - engem viszont nem érdekelnek továbbra sem mások készülékei....a topik témájával megegyező model tulajdonosaként a Nova 5T további sorsát jó eséllyel érintő cikket linkeltem be és ennyi :)

    nekem is volt WP készülékem, akkor tanultam meg, hogy "don't belive the hype"....nem csúcs készülékem volt ugyan, de használtam 2 évig lelkiismeretesen. na most ez idő alatt egyetlen olyan frissítés sem érkezett rá, amivel akármilyen korábbi hibát orvosoltak volna a készüléken, sőt!
    ettől függetlenül szerettem amíg tartott, mert újdonság volt, jópofa csempékkel. aztán így évek múlva visszaemlékezve egyértelmű számomra, hogy csak azért vettem meg a WP készüléket, mert akkoriban nem volt 50-60k sávban olyan androidos készülék, amit használhatónak mertem volna csúfolni (azon meg legalább a hívást lehetett fogadni fagyások nélkül), de kb ennyi pozitívumot tudok felidézni csak sajnos.

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák