Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz p2pp #27 üzenetére

    Xiaomi 13Pro/Ultra. Más nincs. Vagy Pixel 7Pro. 5G még felesleges, annak kell még vagy 2-3 év mire lesz egy értelmes lefedttsége, bár a 4G is sántít sok helyen még mindig, pedig jó ideje üzemel Magyarországon.

    Cikkhez szólva:

    Nekem bejön ez a M50Pro, itt németben már kapható is úgy 1 hete kb. Megvárom a tavaszi dömpinget, aztán veszek egy fejfájáscsillapítót és mehet a bajlódás, mi is legyen az utódja a P40Pro-nak, mert a 12X az csak egy átmenet a 2 csúcs között. Perpillanat M50Pro és P7Pro van versenyben, bár a Pixel topikot olvasva bizonytalan vagyok.. S23U remélhetőleg Snapis lesz, és akkor még az is listábba kerül. Szifon értelemszerűen nem, pláne hogy a napokban láttam a 14Pro Max-ot... Mi böszme tégla az jézusmáriahaja :CHonor.. Töketlenkednek egyelőre, hátha az 50-es Varázslat már jobb lesz és kap OIS-t is a főkamera. (Magic 4Pro szintén kapható a németeknél szolgáltatói kínálatban)

    Egy dolgot nem értek és sajnálok is. Miért nem lehetett volna a P40Pro remek széleslátó kameráját beletenni ebbe? Az valami brutál mit ad minőségben, még ha lófing a látószöge (de legalább nem torzít a széleken)
    Ez a blendejáték jó cucc, kíváncsi vagyok éjjel kicsit komolyabb fotózás esetén mit lehet kihozni belőle (pl Tejút).
    És a leglényegesebb nekem: Gcam fog-e menni rajta? (Honor Magic 4 Pro-n megy pl, de a P50Pro-n nem, bár gondolom még nincs arra optimalizálva)
    Noccs ebbe nem kellett volna, a kapszula jobb volt. És az OIS is elfért volna a szelfikamerába, P40Pro-ban rohadt jól megy az.

    Szóval bőven "kell nekem azonnal" telefon, úgy is hogy nincs 5G (nem is kell nekem) és GMS sem (és ide nem kérek SEMMI kommentárt!). Kár hogy a fekete nem matt, hanem ez az undorító zongoralakk vagy mi. Oké tok kerül rá, de a kosz akkoris meglátszik rajta :))

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák