Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xedamen

    senior tag

    válasz Dare2Live #3156 üzenetére

    Nem kértem az ügyintézőtől telefonszámot, pedig fel is hívhattam volna. Munka után is mehettem volna ebédszünet helyett, vagy akár felhívhattam volna a 1414-et, hogy megkérdezzem van-e az Alleban készleten... Én voltam hülye, ez tisztán látszik, valamint arról sem feltétlen tehet a gyártó, hogy jött 2 db az Alle-ba egyébként, de értékesítve lett.

    Samsungnál S8-nál (ami persze rózsaszín volt, de nem cserélték emiatt) Londonban Samsung Store-ban voltam. Nő nézi a telefonomat, akksi 57% - 47 perc SOT-tal, mondja "ez fura". Újraindítja és hirtelen 32% volt az akksi, mondja "ez is fura", hagyjam már ott frissíteni. Oké, legyen, ott hagyom. Folytatódott a mizéria miután visszakaptam, ugyanaz a nő a Store-ban, nézi, ugyanolyan az akksi. Rárakja gépre, lefuttatja a diagnosztikát: "azt írja nincs baja, jó az akksi és amúgy is most volt frissítve." Jó, akkor cseréljék ki az akksit, hagyjam ott megint. Másodjára is visszakaptam, ismért Factory Reset volt csak, mert az akksi 100%-os. Nem csináltak semmi, nem cserélték, akksit sem, ez így van jól, hogy 1.30h SOT és 20%.

    Ok, akkor iPhone X, bye.

    Nyilván egy restore-t vagy Odin update-et bármikor letoltam volna én is, ehelyett 2x ott kellett hagynom, buktam mindent, ami rajta volt, nem cseréltek akksit sem, telefont sem. Utolsó volt. Nyilván itthon is volt (mindegyis S széria 8-ig bezárva és pár Note), prémium gari itthon nagyon kényelmes és profi, de ez sajnos nyomot hagyott bennem.

    S8 előtt meg iPhone 7-em dobálta a hálózatot, szintén London: Apple Store: nő látja ledobja a hálózatot. Megnézte gépben, látta 2 napja lett Restore csinálva, nem volt backup visszarakva direkt, egyből hozta az újat raktárról fehér papírdobozkában és sűrűn elnézést kért. Ez a nem mindegy felhasználói szempontból, éreztem egyből a különbséget.

    [ Szerkesztve ]

  • vasi89

    addikt

    válasz Dare2Live #3156 üzenetére

    az h az alle telekomban nincs raktáron az miért a huawei sara? az alle telekomban amúgy kb semmi nincs soha raktáron... Tavaly egy vacak iphone töltőt sem tudtak ideadni 2 hónapig. :)

Új hozzászólás Aktív témák