Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hacki87

    senior tag

    válasz Aryon87 #3507 üzenetére

    G4-em az új akksival és amikor nem kellett a 4g/wifi kikapcsolva volt úgy tudott ilyen 2napos időt 3.5 óra kijelzőidővel gps-t csak töltőről használtam, ezzel szemben a Mate10Pro mióta nálam van a helymeghatározás be van pipálva megy folyamatosan a wifi/4g és ilyen 2napot 7-7.5 óra kijelző idővel amihez hozzátartozik, hogy napközbe gps-sel mentem az ALLEE-ig (waze info miatt ment.) ez kb 50perc volt. Nekem az akksi nagyon pozitív. :) Ha már dolgozni fogok újra gondolom csak jobb lesz mert akkor ott 4g/wifi kilőve mert munka alatt nem kell, plusz a fém kalicka az egész raktár. képek a Mate10P-vel

    (#3509) Aryon87: én is gondolkoztam amúgy a note8-n s8-n és a s8+-on sőt még az iPhone X-n is(bár azt hamar elhessegettem, nem tudnék vele hosszútávon együtt lenni.) Note-ok mindig is tetszettek, DE amikor a rokon gyerek kezébe vette a G4-t és azt mondja, hogy ennyi idősen is milyen fasza a sebessége a G4-nek hááát.... főleg úgy, hogy neki egy S8+ van a kezébe. Plusz amikor elkezdtem nyomkorászni és akadozott, akkor eldőlt, hogy hiába szerettem az S3-t és S4-et és hiába tetszenek a Samuk még mindig akkor se lesz újra egyenlőre. Ezt meg megláttam a barna színébe és kb mint amikor a G4-et megláttam és kézbe vettem a bőr hátlappal. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák