Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatomas673

    tag

    válasz Tompie #12855 üzenetére

    Korábban írtam, hogy nekem minden szuperul megy a B839-n YT tökéletes, a gyári videólejátszó is minden formátumot visz" mkv, avi, stb..." hangal együtt. Nekem FB-om nincs így arról nem tudok tesztadattal szolgálni. Szerintem jól dolgoztak a fejlesztők. Ram használat képernyőképen feljebb. Az akksi merül gyorsan, de azt nem csodálom. 1-2 hét és az is remélem beáll.

    [ Szerkesztve ]

  • Papirkutya00

    csendes tag

    válasz Tompie #12855 üzenetére

    Üdv!

    Tegnap telepítettem fel a B839-et, amit linkeltem. Nálam rendesen működik minden. Kifejezettem a B830 hibáira koncentráltam, de sikerült nekik javítani a hibákat.

    - Facebook és messenger videó rendesen megy, belepörgetéssel is
    - Youtube videók is futnak rendesen, itt is belepörgettem, stb.
    - Ébresztőóra fagyás nélkül működik
    - Értesítési és egyéb hangok is rendesen állíthatók, mindig jeleznek ahogy kell
    - Chrome, Firefox fagyás kihalás megszűnt, böngészőn keresztül is mennek a videók, zenék
    - GPS hamar talál jelet, navigáció rendesen működik
    - Kamera is megy kép és videó rögzítés egyaránt, helymeghatározással együtt is
    - Magazinban az előfizetések is le lettek fordítva félig angol félig magyar de jobb mint a kínai
    - Akkumulátor használat szerintem elfogadható, bár ha jól tudom kell egy kis idő még optimalizálódik
    - Bluetooth kihangosítóval tökéletesen működik

    A rom elég gyors és gördülékeny, memóriahasználat is szerintem megfelelő.

    Zeon: A rom-hoz csatolt leírásban tényleg szerepel a vendor telepítése, azonban kicsomagolás után, nincs benne külön mappa, ami tartalmazná. (szerintem csak simán mindig másolják ezt a doksit és csak a verziószámokat cserélik le benne)

    u.i.: Én B623-ra húztam fel gond nélkül, előtte volt wipe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák