Új hozzászólás Aktív témák

  • Pista0001

    addikt

    válasz MPeter87 #419 üzenetére

    A franciaországi mobilszolgáltatómtól, újabb 1 év hűségért cserébe elég baráti áron.

    Lecs@: Alapvetően nagyon tetszik, a bootolás kicsit fura csak. Egyrészt elég lassúnak tűnik, másrészt elég fura, hogy elkezd bedobálni dolgokat a SIM kártya PIN kódja előtt, aztán eszébe jut, hogy ja, a kód :) Olyankor egy kicsit akadozik, ezt szebben is meg lehetett volna oldani. Viszont ha már túl vagyunk ezen, akkor elég flottul megy szerintem, nagyon elégedett vagyok vele. Egy apróságot elárulhatna valaki. Alapállapotban tök jó képeket dobált be a feloldó képernyőre, ezt valahogy elállítottam. Hogy lehetne ezt visszahozni factory reseten kívül? Amúgy semmi gond a kezelésével, elég haamar megtaláltam mindent, szóval kellőképp egyértelmű a felület. Emellett persze élőben is nagyon szép és elegáns, mind a készülék, mind az UI. Ez nálam borzasztófontos volt, a Samsungok ezért nem rugnak labdába nálam. Az UI-juk gyerekes, a készülékek meg gagyi benyomást keltenek bennem, pedig S5 és Alpha is volt már a mancsomban. Na mindegy, örülök, hogy rátaláltam, és hogy sikerült így hozzájutnom. Egy fekete darabnak még jobban örültem volna, de ezt csak halkan teszem hozzá. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák