Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varoz

    őstag

    válasz G #816 üzenetére

    Nem tudom maga a probléma mit takar, de nálam tökéletesen működik a cucc, nagyon hamar megszoktam. Pár hete vettem a telefont. :))

    hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

  • kekkola

    senior tag

    válasz G #816 üzenetére

    Szia!

    1-2 dolog a tesztben leírtakhoz. Sztem könnyen megszokhatóak a gombok, a tesztelő nyilván nem "akarta" megszokni. Van az a lelki állapot, amikor már hiába változnak a dolgok, az első benyomáshoz ragaszkodsz. Persze ez egy objektív telefon tesztnél nem a legszerencsésebb.

    "Nem okés, hogy lenyomom a bekapcsolót, és néha semmi nem történik."

    Ez nálam is elő szokott fordulni, de csak egy esetben: amikor a telefon sokáig érintetlenül fekszik az asztalon és alszik (gondolom). Ilyenkor 10-ből 2-3 esetben fel kell emelnem a készüléket vagy még egyszer rányomni a gombra.

    "Meglehetősen fura, ha véletlenül a hangerőszabályzóval villantanám fel a kijelzőt, és elmarad a haptikus visszajelzés."

    Hát sztem ez nem fura :) azzal nem lehet felvillantani a kijelzőt.

    " a gombok helyett igazából a telefon egész alsó szekciója rezeg, semmiképp sem lenyomást imitálva."

    WTF? tény, hogy nem olyan mint a szifon esetén, hogy a gomb pattan egyet hanem a telefon, de itt már lágyan érzem a cikkíró érzelmi frusztrációját. A cikk olvasása után teljes gagyiságra számítottam, de a valóság abszolút nem tükrözi a cikkben szereplő mondatot. Lenyomod a gombot, a készülék pattan egyet. Kész.

    "Ha gyorsan, többször nyomom le a gombokat, kevesebbszer rezeg az U12+ ennél a számnál,..."

    Én nem tapasztaltam ezt.

    "...a kameraindítás dupla lenyomással nekem pedig tízből nagyjából kétszer jött össze."

    Na ez a másik hatalmas baromság... Nekem 10/10 az arányom. Van egy ritmusa a dolognak, egy komótos dupla lenyomás, nem kell elkapkodni (nem számítógépes egér sebességgel) :)))

    "Mintha a különféle gombok még eltérő nyomást is igényelnének a működtetéshez,"

    Ez érdekes, ezt én is észrevettem. A power a legérzékenyebb és felfelé haladva mintha csökkenne az érzékenység. Persze nem durván, de mintha a vol up-ot erősebben kellene nyomni.
    Mondjuk lehet azért van mert távolabb van és ugyanazt az erőt a nagyobb erőkar esetén nagyobb nyomatékkal tudom előállítani. Ebből adódhat az az érzés, hogy erősebben kell lenyomni, közben meg ugyanaz az erő szükséges, csak az általam előállított nyomatéknak kell nagyobbnak lennie.

    Konklúzió: tényleg máshogy kell kezelni kicsit, mintha "rendes" gombok lennének, de a leírtak véleményem szerint nem tükrözik teljesen a valóságot.

    [ Szerkesztve ]

    O+8T

Új hozzászólás Aktív témák