Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f3rdzs0

    senior tag

    válasz Integrale #563 üzenetére

    igen, OLED kijelzőknek van egy rakat hibája (ha csak a liluás lenne :DDD ), de sajnos most már nincs normlis LCD telefon, szóval maradt ez nekem. remélhetőleg tovább kap frissítéseket mint az U11+

    Samsung PWM-je nagyon durva, anno talán az S10-et próbáltam ki boltban, és fél perc után éreztem, hogy valami nem OK. pontosan emiatt kellett OP ahol van DC Dimming, és normálisan van implementálva, hogy ne vibráljon, nem úgy mint Xiaomi esetén (cserébe rosszabb a black crush)

    (#562) Yeffy hát szerintem az U11+ ujjlenyomatolvasója baromi lassú a kijelző miatt. valamiért nagyon lassan kapcsolja be a kijelzőt, és onnan jön egy érezhető delay. nagyon sokat tesztelgettem mire rájöttem, hogy nem maga az ujjlenyomat olvasó a lassú, hanem a kijelző bekapcsolása, de a végeredmény ugyanaz (az AOD bekapcsolása segített valamennyit a problémán)
    fóliát nem használok telefonon, és mindig is az elülső ujjlenyomatolvasókat preferáltam, a kijelző alattiak meg kb tökéletesek számomra. de ez nagyon személyes preferencia kérdése

    f3rdzs0

Új hozzászólás Aktív témák