Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbob

    csendes tag

    válasz Alfie1 #1703 üzenetére

    Nekem pont a htc méretével van problémám, tudom furcsán hangzik, mert manapság mindenkinek az a problémája,h nagyok a telefonok, én viszont ausztriába költözöm, ahol olyan előfizetésem lesz ami korlátlan nettartalommal van ellátva és nekem a netezéshez szükségem van a nagyobb kijelzőre.
    Ma megtapogattam - igaz róvid ideig - a két telefont, még nehezebb lett a döntésem, a htc iszonyatosan masszív, erős dizájnal, illetve eszméletlen sebességgel rendelkezik (amikor olvastam,h gyors, szuper gyors, azért nem gondoltam volna,h ennyire :-) ), viszont az lg, a vékony keret miatt kicsit futurisztikusabb, anyagminőségben nagyon minőségi- persze nem annyira, mint a one m8 -, sebességben elmarad attól, bár azért nem volt nagyon döcögős, bocs, ha van samsung fan, de az s5 ma legalább annyiszor megakadt a kezemben, mint a g3! Kijelző minőségben talán az lg egy fokkal jobbnak tűnt, felhasználói felületben viszont toronymagasan nyert nálam a g3. A htc javára irhatom még a terméktámogatást, amit nagyon fontosnak tartok!
    Szóval odáig jutottam, h megnyerem az eurlottót és felveszem az lg és a htc mérnökeit és közösen velük létrehozom a tökéletes smartphonet :-).

    Ui. Remélem utolsó momdatomból átjött az irónia, és egyben a valóság is, számomra a kettő az egyben kellene! A végén maximum húzok egy kalapból és amelyik nyer az nyer alapon döntök :-). Valószínű mind2ő telefon kielégíteni a vágyaimat, illetve egyáltalán nem bánnám meg a megvételüket:-)

    Ui2. Köszönöm a segítségetek, ha valami még eszetekbe jut, szívesen fogadom a tanácsotok jövő hét hétfőig:-)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák