Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz D4rkAv3ng3r #76 üzenetére

    "Te írtad, hogy meghalt egy Windowsos BIOS-frissítéstől, ami baromság,"

    Miért is?

    "valószínű a Windows miatt múlt ki véletlenül sem attól, hogy az Acer képtelen volt írni normális update sw-t."

    Nem értem, mert egy szóval sem írtam, hogy a Windows miatt volt a probléma.

    "Nekem nincs problémám ellenben neked van szövegértési, de sebaj soha nem késő megtanulni … "

    És ezt éppen te írod ennyi értetlenkedés után? LOL

    "A kijelző technológiát is azért hoztam fel, mert írtad, hogy szar a rezisztív technológia azért kerül be az olcsó mobilokba/PDA-kba."

    Tény, hogy ma már nem kerül bele felső kategóriás készülékbe (kivéve Nokia).
    Az is tény, hogy semmivel sem jobb, mint a kapacitív, mert az érzékelés pontossága nem a technológiából, hanem adott gyártástechnológiából adódik (kapacitív kijelző is lehet ugyanolyan pontos, mint a rezisztív, sőt nagy felület esetén akár sokkal pontosabb is), ez csupán az érzékelő háló felbontásától függ.

    Egyébként nem kell mosnod magad, mert olyan párbeszédbe szúrtad bele az okoskodásod, ami konkrétan a Wacom tabletek-ről szólt és sajna ott egyik általad említett technológia sem használatos, így igencsak árnyékra vetődtél.

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák