Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz alamuszi #130 üzenetére

    "Azért a Dynabok messze áll a laptoptól. De megint csúsztatsz nem is kicsit. Ezt megszoktam."

    Rójad fel a Wiki-nek :D

    "de a legelső szempont, hogy itthon még mindig nincs szerviz"

    Ezt a baromságot melyik beszívott éjszaka után hallottad :D :D :D

    " Amire meg feltétlenül alkalmas a HD videó, és böngészés, na persze."

    Majd elmesélem, ha megvettem. A HD videót a bemutatón említették, mégpedig azt, hogy 10 órát képes működni HD videó lejátszással. (Egyébként nem tudom mi ebben olyan érdekes, a 3GS is zokszó nélkül lejátssza a FullHD H264-es videót, az más kérdés, hogy az iPhone esetében ennek nincs értelme.)

    "De azért ez is többet tudott, mint bármelyik mai HTC ugye?"

    Te nagyon érdekes figura vagy :D
    Egyébként valóban tudott olyan dolgokat, amiket még a mai eszközök sem (pl. folyóírást digitalizálni és nyomtatott szöveggé alakítani).

    "Ja és az már más kérdés, hogy nem az apple gyártotta, hanem más"

    Téves, jó sokáig hazai gyártású gépek voltak az Apple termékek és még a mai napig vannak gépek amiket nem Kínában gyártanak (Írországban, Cork-ban is van egy gyára az Applenek mostanság is.)

    "Csak akkor annyit kérdeznék tőled, hogy a nagyok helyén milrt nem az apple nevet látom tudod (IBM, HP, DELL, Microsoft)."

    Ezt köszönd a Compaq-nak. Ők voltak akik visszafejtették az IBM PC BIOS-át és elkezdték az első IBM PC kompatibilis klónt árulni, az IBM nem látott a PC-ben sok jövőt és nyílttá tette a technológiát. Innentől boldog boldogtalan gyárthatott ilyet. Az Apple nem tette meg ezt a lépést (illetve sok évvel később igen, de hamar meg is bánták és visszavonták az engedélyt).
    És tudod míg Wintel PC-t több száz cég gyárt, addig Apple gépeket csak egyetlen egy. :D
    Ennek fényében meg igencsak szép az az eredmény amit elértek eddig, ostoba az aki ezt lekicsinyli.

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák