Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Ulkesh #126 üzenetére

    Természetes! :DD Ha nem lenne így nem is lenne Apple. Ja és kár, hogy ezekről a dolgokról, csak az apple és persze Te tudsz. :DD

    Azért a Dynabok messze áll a laptoptól. De megint csúsztatsz nem is kicsit. Ezt megszoktam.

    "Nagyon távol áll a HTC-s PowerPC-s cucc attól ami az iPhone.
    Mind technológiailag, mind szoftveresen ég és föld."

    Természetesen az Apple javára, főleg :DD Tudom tudom az IPhone mindenre alkalmas konzervbontástól, a hadászati célokon át a mélytengeri kutatásokig, de a legelső szempont, hogy itthon még mindig nincs szerviz, olcsó. Na hagyjad a tiszteletköröket ezt már ismerjük. Te mindent meg tudsz tenni ezzel. Amire meg feltétlenül alkalmas a HD videó, és böngészés, na persze. :DD :DD

    "Azért megkérdezhetem, hogy vajon melyik cégnek volt előbb érintőképernyős technológiája? ;) (A HTC 1997-ben alapult, az Apple már 1989-ben ezen dolgozott és 1998-ban már piaci termékként árulta a Newtont, mégpedig olyan szoftveres megoldásokkal amik évtizedekkel később kerültek be más rendszerekbe)."

    De azért ez is többet tudott, mint bármelyik mai HTC ugye?
    Ja és az már más kérdés, hogy nem az apple gyártotta, hanem más, De az nem jelent semmit, mert rajta, az alma.

    "Az Apple már 1992-ben kész volt egy tablet prototípussal, amit abortáltak és soha nem került gyártásba. [link]
    De a Newton MessagePad 2100-ast is tekinthetjük az iPad elődjének.
    Ja, csak hogy bosszantsalak, most akarják felfedezni a spanyolviaszt SmartBook néven a gyártók, kár, hogy az Apple már 1998-ban árult ilyen gépet eMate 300 néven :D"

    Kihagytál valamit, a processzort, a merevlemezt, és ahogy haladunk a Unix-ot is az Apple találta fel. Csak akkor annyit kérdeznék tőled, hogy a nagyok helyén milrt nem az apple nevet látom tudod (IBM, HP, DELL, Microsoft). És itt miért nem minden második gép apple, ja hogy az USA-ben sem..

    Na OFF

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák