Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsemman

    csendes tag

    válasz paolinho #222 üzenetére

    Köszi a segítséget, de még mindig nem jó :( A hipernetes kártya az első slotban van, beállításoknál is ehhez állítottam a 4G-t. Mobil adatkapcsolat továbbra is be van kapcsolva, az APN beállításoknál a név Telenor Online, APN: online, hozzáférési pont típusa default, MCC: 216, MNC: 01. Érdekes, hogy amikor a második slothoz állítom a 3G/4G elérést, akkor felül a térerőnél kiírja kis indexbe felülre, hogy E, H, H+, 4G, épp ahogy esik (így sem jó) Valami más lehet a baj :F

    Szerk: Közben próbálgattam még kicsit és ha a hipernetes kártyát rakom a 2. slotba, viszont a 3G/4G-t az első slotra állítom, akkor szintén jelzi fent a térerőél felső indexben, hogy 4G. Ma voltam lent a telenornál és a kártyáimat nano-ra kellett cserélni, ez úgy nézett ki, hogy a rendes telefonálásra használt kártya nem volt nano sim-mé alakítható, helyette teljesen újat kaptam, míg a hiperneteset méretre vágták. Nem lehet, hogy a sim kártyának van valami baja? Mondjuk ha nem érzékelné a telefon, akkor miért kéri el a bekapcsoláskor a pin kódot? Nem tudom hogy működik :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák