Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BloodRay

    veterán

    válasz H.Ezredes #177 üzenetére

    A Lumianak ha jól emlékszem a valós felbontása volt a 48MP, itt meg az ugye a marketingszám, a valós pedig a 12MP a quad Bayer-es szenzor miatt. Szóval ne azt nézd, hogy 48MP-en melyik mennyire éles, mert akkor valóban csalódni fogsz. Viszont itt van több látószög, sokkal gyorsabban ment pl el egy képet és az éjszakai módja is jóval komolyabb. Szerintem. :) De tény, hogy a 1020 kb egy kompakt fényképezőgépbe tuszkolt telefon volt. :D

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

  • Aryon87

    félisten

    válasz H.Ezredes #177 üzenetére

    Mindenképp lesz összehasonlító tesztféleségem, már amennyiben ez a nyamvadt időjárás is engedi, mert Murphy bácsi sem alszik, és megint esős idő van miközben szabadnapos vagyok.. és ez már az 5. alkalom így hogy itthon kell rohadni.
    Tegnap belaktam a telefont páromnak, mert Ő technikai "analfabéta", nem ért hozzá (facebook/messenger, instagram meg youtube amit használ + néha 1-2 fotó :D ).
    A telónak kötelező a tok, csúszik mint a takony, értetlenkedem is, hogy a gyártók miért spórólják ki az ilyeneket. De legalább ezen van egy védőfólia, míg az enyémen még az sem volt... A rendszer meg brutálgyors. Most vagy placebo vagy nemtom, de kajak gyorsabbnak éreztem az enyémtől. Igaz zsírúj vs 7hónapos bejáratott teló, na meg ugye 8/256 vs 6/128 :D És igen, érezni a különbséget.

    Ami a Lumiádat illeti, ott is van különbség kamera terén. De ahogy írták, ennél funkcióban gazdagabb a teló.
    Nekem azmúgy az "etalon" a HTC U11, azt a szintet egyik telóm sem képes hozni. Se a Samsungok amik voltak (Note8, S9+), se a Huaweik (M10Pro, P30Pro), se a Xiaomik (Poco F1, Mi8). Nyers fotózásban az faxa volt.

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák