Új hozzászólás Aktív témák

  • Lifer092

    senior tag

    Nos akkor....

    Már az elején leszögezem, hogy nem elfogultságból beszélek, pusztán a real-life tapasztalataimról.

    Nekem már ez a sokadik Honor telefonom, most egy Honor 9-ről váltottam a 10-re. Nekem problémám soha nem volt ezekkel a telefonokkal, a családban is van további Honor és Huawei készülék is. A kommentekben olvashatóak nem értem honnan születtek, milyen megfontolásból de azt kell mondjam hogy a negatív fröcsögésnek a fele sem igaz... :U A kijelzővel nem tudom mi a probléma, szép, a színek élénkek, tűéles a képe és erős napfényben is teljesen jól látható/olvasható. - De valószínűleg majd nem július közepén, 42°C-os kánikulában fogok E-book -ot olvasni a munkából hazafele. Ezt a problémát már a Honor 9-nél is beharangozták, és ott sem volt ilyen gond egyáltalán. Az átlag felhasználónak, aki nem esik neki a kijelzőnek műszeres fény/szín mérésnek miután kivette a dobozból semmi nem fog feltűnni, ami egy (hozzáteszem) nevetségesen túlárazott telefon kijelzőjétől megkülönböztetné.

    Az ujjlenyomat olvasó nagyon gyors, szépen reagál, nem kell neki könyörögni meg az ujjam húzgálni rajta perceket mire felold, érzékenysége egy picivel másabb mint a Honor 9 esetében. Az arcfelismerés szintén veszett gyors, gondolkodás nélkül felold azonnal amint "meglát". Külön pozitívum, hogy korom sötétben szintén gyorsan felold az arcfelismerés! (Igen, itt már azért egy hangyányival lassabb mint megfelelő megvilágításnál)

    A kamerával szintén nincs semmi problémám, gyönyörű képeket készít, tűéles és szépen visszaadja azt, amit kell. Az AI fotózást még nem volt alkalmam kipróbálni, de valószínűleg azzal sincs semmi probléma. Mondom ezt úgy, hogy fotózással is foglalkozom, de az utazgatásoknál használt kis kompakt gépemet körbe h*gyozza minőségben. Ha pedig állvánnyal fotózom, pláne. Kéz remegést jól kompenzálja, éles marad a kép ilyen esetekben is. Itt nem a hadonászva fotózást kell érteni....

    A melegedés nem vészes, nem fog leolvadni az üveg hátlap ha játszol a telefonon. Melegszik, de bőven a tűrhető és az átlag ingerküszöb tartományán belül marad. - Természetesen ha arra veszel telefont, hogy 0-24 benchmarkolj' rajta (aminek sose értettem mi az értelme) akkor nem ez a Te telefonod. Tehát igen, enyhén melegszik, de mondom, ez bőven a tűrhető kategória. Nem fog harmadfokú égési sérülést okozni a hátulja.

    A telefon összteljesítménye szintén rendben van, villámgyors, nem tapasztaltam semmiféle akadást, lassulást. Játékok szintén szépen futnak rajta, nem szaggat, még "bemelegedés" után sem. A tárhely nem bővíthető a Honor 10 esetében, tehát aki tárhely mániás ezt vegye figyelembe! 64 és 128GB-os változatban kapható. Nekem a 64GB bőven elegendő.

    Én az Extreme Digitalból vettem, a dobozban nem volt tok, viszont a telón van fólia, ami pozitív. :) Külsőre gyönyörű a telefon, már a 9 is nagyon bejött. A notch pedig engem egyáltalán nem zavar, és szerintem általánosságban nem is zavaró. De persze ez már egyénfüggő. :)

Új hozzászólás Aktív témák