Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    válasz bambano #374 üzenetére

    A régi polkaudiókról szerintem fogalmad sincs, hogy szóltak, így kár a mostaniak alapján ítélkezni. ;)
    Azt se felejtsük el, hogy azért az audiofil/high-end sznobok eleve nem hallgatnak ilyen zenéket.
    Hogy metálban mi a jobb, az megint ízlés kérdése, én a nightwish nevű sablonos, ugyanazokra a power metál riffekre épülő sz*rságoktól mászok a falra, de ez megint egy más dolog. Ha neked csak zaj, legyen az, számomra nem az, és bizony egy dögös amcsi hangfal jobban átadja, amit kell. Hogy egy ilyen zenének nincsenek nagyobb igényei, az is marhaság, tekintve, hogy nem hallgatsz ilyen zenéket, neked mindegy min szól, úgyis szar. Szerintem ezek után nincs miről beszélni... :N

    AMDFan:

    Nagyonis számít a közép is, meg a magas is, nemcsak a basszus. Nemrég váltottam ugye CD-lejátszót, és épp metál az egyik, amiben úgy érzem, nagyon hallani a fejlődést, nemcsak basszus terén. Az ilyen agyontorzított cuccok nagyon gazdagok felharmonikusokban. Szerintem hatalmas tévhit, hogy bármin jól szól, mert úgyis szét van torzítva. :U Aki rendszeresen hallgat ilyen zenéket, az tudja. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák