Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Raysen623 #297 üzenetére

    "Ez a tiszta beszéd. Ha elfogynak az érvek akkor jöhet a személyeskedés... :U"
    Nem, az ő "primitív hülyeségeire" reagáltam, az ő személyeskedésére, mert nem tudott normális hangnemben írni, de tőle megszoktam kb. mindig így reagál mindenre. Nem hiszem, hogy a való életben is ilyen ember lenne, mert akkor nagyon sok helyen megtanították volna a helyes és illedelmes beszédre, s nem lenne köztünk már fórumon mint szájkaratézós bajnok. Engem le lehet szájkaratézni, nem vagyok benne jó, viszont a valóságban nem így válaszolna szerintem.

    Amúgy utána megadtam a forrást is. :R

    Elnézést kérek, elfelejtettem, hogy minden egyes számhoz azonnal meg kell adni a forrásokat, különben primitív és hülye vagyok., de ez majdnem olyan tényszerű adat volt, mint az 1×1.

    Afrika népességrobbanás: [link]

    Egy a lényeg: Amíg az afrikai anyuka 2 évente szült gyereket szül, és addig csinálja, ameddig képes rá, boldog, egészséges, addig csinálja. Mi Európában tudatosan szaporodunk. Kínában büntették a kétgyerekes családokat, csak pár éve lehet már kettő gyerek.

    (forrás, mielőtt elfelejtem:
    "Ghánában az 1990-es évek végén a gyermeküket szülés után elvesztő nők átlagosan 23
    hónap múlva már szülték a következő gyermeküket, tehát 13 hónappal korábban estek ismét teherbe, mint azok a nők, akiknek életben maradt a gyermekük. Kenyában a két csoport közötti különbség 6 hónap.49 Mindemellett éppen a szülések közt eltelt rövid idő is hozzájárul a magas csecsemő- és anyai halandósághoz."
    Forrás: [link]

    Engem egészen addig nem zavar, amíg az értelmes afrikai néger / szír / arab / stb. jön, de ha rám próbál valamit erőszakolni az ő ottani kultúrájából / vallásából, az nem tetszik.

    A telefonos IT Café témához visszakanyarodva:
    DIGI-t elgáncsolták az 5G pályázásával kapcsolatban, és részesedést vásárol az állam egy piaci versenyben levő céget, az nem szokott jóra vezetni.
    Ezt politikától mentesen írom, nem érdekel sem a bal, sem a jobb, sem a közép, se semmi.
    Nem érdekel amúgy a DIGI sem mint szolgáltató, de amíg megpróbálják a hatalmat egyre kisebb kézben tartani, és az árakat szándékosan magasan tartani, az nem lesz a fogyasztóknak előnyös.

    Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

Új hozzászólás Aktív témák