Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz WonderCSabo #700 üzenetére

    na igen.de ittvan pl.a Legendary,aminek a gondjáról én semmit nem olvastam itthoni fórumokon.Egyikről sem.Ergó nem is tudhattam róla,és ráadásul az embernek a boltban kell megfontolnia,vesz-nem vesz,főleg vidéken,ahol esetleg hétvégén,és akár havonta 1x jut el az ember nagy bevásárlóközpontba,pl.időhiány miatt.
    És jó ellenpélda most erre,hogy demó,a Medal of Honor bétateszt.Amihez nem méghogy meg kell rendelned elővételben,és csak online,de eredeti Bad Company 2-dnek is kell lenni.
    Ja,persze,a Bad Company 2-höz sem volt,csak előrendelőknek demó.
    A kritika meg kétélű dolog,van,akinek semmi nem tetszik,van aki meg a kákán is csomót keres,van,aki csak a rossz dolgokat szereti kiemelni.Van,aki a BC2-t is csak szidja,pedig benne van 200 feletti online multija...nehéz érdemben dönteni.
    Pc játék meg sehol sincs kitéve,mint pl.az xbox360 vagy ps3 gémek.
    A trailereket meg hagyjuk már...no de a filmkritikákat is... :U

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • #95561216

    törölt tag

    válasz WonderCSabo #700 üzenetére

    A hurt locker az pont annak a tipikus esete, hogy letöltöttem, és 10 perc után ment a kukába.

    Ó most látom, játékokról is írtál. Egy demo nagyon keveset mutat meg egy játékból. Pl egy total warból egy sima csata demoval mit tudsz meg a birodalom irányításáról? Nem sokat. Nálam amelyik játék bejött, azt utána meg vettem steamen. Valóban, nem sok játékról van szó, de ez a szűk érdeklődési körömnek köszönhető. Mondjuk a civilization 5-öt egyből meg fogom venni, mert muszáj, még ha szar is lesz. De most egy random játékot nem fogok egy ócska demó meg egy lefizetett újságíró értékelése alapján megvenni. Vagy jó példa a RUSE open bétája, legalább olyannak kéne lennie minden demonak. Azt is meg fogom venni, ha lesz rá pénzem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák