Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Adi

    senior tag

    válasz sbazsi #9 üzenetére

    Én emellett arra lennék kíváncsi, hogy hogyan állapították meg azt pl., hogy az Üvegtigris kikerült kópiája miatt mekkora kár érte az alkotókat... :U Az a verzió eszükbe sem jutott, hogy sokan emiatt mentek el a moziba megnézni a filmet, mert ez az ''előverzió'' tetszett nekik (én egyiket se láttam, nem tudom, hogy mekkora különbség van köztük)?

    De megértem Kálmán rinyálását, ha az ő szempontjait nézem. A lemezkiadók, filmkiadók üzleti modellje remekül működött évtizedeken át, de most itt az internet és felborítja az egészet. Ők meg ahelyett, hogy alkalmazkodnának, (törvénytelen) lobbieszközökkel nekik tetsző törvényeket igyekeznek kiharcolni - a saját ügyfeleik ellen. Pont most olvastam a Slashdoton, hogy az USÁ-ban egy olyan nőt pereltek be zeneletöltésért, aki még SOHA ÉLETÉBEN nem használt komputert. :D

    Kedves kiadók! Változni kéne! ''Vagy megszoksz, vagy megszöksz.'' A dinoszauruszok is kihaltak annak idején. :P Az internet fölöslegessé teszi az alkotó és a hallgatóság között a ''középső embert'', ha az csak annyit csinál, hogy leszedi a sápot minden eladott CD-ről, de hozzáadott értéket nem produkál. Hehe. :DDD

    ldm start-reconf primary

Új hozzászólás Aktív témák