Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raszputyin

    senior tag

    válasz ngabor2 #63 üzenetére

    arról, hogy hogyan terjed... én nem vagyok nagy win szakértő, ezért hadd kérdezzem meg: win98/me/2000/xp közül melyekben alapértelmezett, hogy az a windows update benn van?
    (ez mind elég elterjedt, és sztem ha egynél is nincs benn alapból, akkor lesz elég average user, aki sose patcheli fel, és kész az elegendő bázis az ezen alapuló esetleges vírus túléléséhez... szvsz)
    szerk.: még valami... teljesen érthető, hogy nem adják ki, lehetetlenség ellenőrizni, hogy ki tölti le, és ha adatvesztést okoz, akkor aztán anyázzák őket miatta ;]
    egy ekkora dilettáns felhasználóbázisú cég semmilyen formában nem adhat ki alfa szoftvert, mert több kárt okozhat vele a lámereknek, mint amennyi hasznot hajt a profiknak (hiába figyelmeztetnek bármi szöveggel, az önjelölt ''tükrökön'' már úgyse lesz ott+senki se veszi komolyan a figyelmeztetést). főleg nem patch-et, mert az ezekben levő esetleges tökéletlenségek egyre halmozódhatnak. ld. még: a Mozilla Alapítvány magyarázata, hogy miért nem patch, hanem full telepítő formájában jönnek az alverziók...
    egyébként sztem nem azért lassú a QA vagy mi a bánat, mert ki akarnak b.ni magukkal és a felhasználóikkal, hanem azért, mert a tesztelés ezen a szinten már nemcsak abból áll, hogy feltelepítik, majd használják a rendszert egy darabig.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák