Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz szilchi #138 üzenetére

    ''Áruld már el légyszivves,hogy hozzászólásaimban hol is minősítettelek hülyének. Vagy hogy hol sértegettelek'' - nem is tudom....de az a vastagon kiemelt ''hatalmas marhasag'', illetve az azt megelozo ''sejtettem, hogy nem lesz ertelmes hsz. eltalaltam'' tobbszori atolvasas utan is azt sugallta, hogy lehulyezel - mondd, hogy nem , s hazuglak is foglak nevezni, minden rosszerzes nelkul

    ''Magas ló???Jól vagy??'' - masodik kerseseddel mar valaszoltal is az elsore, koszonom

    ''Mivel munkatársam,én is hasonló körülmények között dolgozok.Ami most van gépem,azt kb. 8-9 hónap alatt szedtem össze.Mert így jött ki a pénz.Szal ennyi erővel magamat is mondhattam volna.De direkt nem tettem,mert akkor meg jött volna a válaszod,hogy hagyjam már abba ezt az önsajnálkozást és inkább a passziánszt nyomjam mint a HL2-t'' - nem, akkor az jott volna, amit korabban is irtam - internetre is kiadsz valamennyit (ismerve a hazai interneettarifakat nem is keveset) - folytassam? (nem folytatom, fentebb mar ezt is irtam)

    ''Én nem fiktív példákkal akarom megmagyarázni (Pistike meg a kiállítás meg a 100 FT),hanem valós példákkal'' - a fiktiv pelda, mint fentebb tobbszor irtam (csak ugye a Te szavaiddal elve olvasni, es ertelmezni kellene), arra valo, hogy ezen keresztul talan konnyebben ra tudok vilagitani arra, hogy szerintem - bar van kulonbseg - igenis buntetendo a letoltes, nem csak az, ha bemegyek a boltba es ellopom a cd-t

    ''A késelest azért hoztam elő,ha elolvastad és megértetted volna,hogy a szerzői jogok sértésére kiszabható legmagasabb büntetés és a gyilkosságért járó büntetés akár,nem feltétlenül muszály,de az általam felhozott példában egyenlő is lehet.És amiben az utánna következő hozzászólásban rá akartam világítani az ez:filecserélők nem gyilkosok'' - igen, ertettem, hogy miert hoztad fel, s ertettem, hogy mire celoztal - de most vagy nem olvastad el a linkelt hozzaszolast, vagy meg sem probalod megerteni - tudom, nem vagyok jogasz, ezert a fogalmazas lehet kicsit tokeletlen, de legalabb probald meg

    ''Nincs internetje,hogy van kapcsolatban a filecserélőkkel??Gondolkozz!!Ha pl. a szomszédjának van és ő leszedi neki majd kiírja ,akkor már kapcsolatban van a filecserélő rendszerrel,nem?'' - roviden? nem - hosszabban? nem
    a szomszedja van kapcsolatban a filecserelokkel, kollegad egy mas valtozatat valasztotta a warez-nek, ami itt, csak mint egy kesobbi, alternativ megoldas kerult szoba, puwsztan elmeleti sikon arra az esetre, mikor a p2p megoldasokat mar teljesen ellehetetlenitettek (WN31RD irt rola azt hiszem)

    ''És minek neki a legujabb játék??Ezt én sem tudom.De ez van.A gyereke szeretne egy játékot és az apja megszerzi neki.Ő ilyen.A gyereke kér valamit,megteszi neki.Nem várja el tőle,hogy dolgozzon érte,pedig megtehetné.Ő ilyen a gyerekeihez'' - akkor ezt inkabb hagyjuk, ez mar kozelsem kapcsolodik a temahoz, ebben masok a nezeteink

    ''Ja és azért sejtettem a hozzászólásod tartalmát,mert elolvastam pár korábbi hozzászólásodat,amit pl. nekem írtál.Már az első hozzászólásomat baromságnak minősítetted'' - ezek szerint olvastad a meglevo mintegy 8000-bol korulbelul 3-4 hozzaszolasomat, s ez alapjan minositettel hulyenek? ehhez engedd meg, hogy gratulaljak

    ''Akkor most ki is minősít kit???Ha te valakit fikázol a hozzászólása végett,mert az neked nem tetszik,ne csodálkozz,ha az illető nem mosollyal reagál'' - kerlek, a moziban kessel hadonaszast es a fenti, altalad marhasagnak tartott post-okat ne sorold egy kategoriaba - valoban, azt irtam, hogy baromsag, amit irsz, de ezt azota is tartom - de hogy finomabban fogalmazva is itt alljon, jobb lett volna, ha ugy fogalmazok, hogy ''hangulatkelto szandekkal, direkt csunyan elferditett dolgokat irsz''? mert errol volt szo, legalabbis en mas okat nem latom annak, hogy egy filecserelot egy gyilkoshoz hasonlitas (es kerlek ne gyere a buntetesekkel, amig: 1: nem szuletett itelet warezolasert, 2: nem szuletett maximalisan kiszabhato, letoltendo itelet warezolasert, 3: nem erted meg, hogy mit jelent az, hogy maximalisan 8 ev szabhato ki warezolasert - fura, hogy ilyenkor mindenki ismer/latott/hallott valakit, aki meguszta 1-2 evvel, de az senkinek nem jut eszebe, hogy hanyan rohadnak eletfogytiglanival bortonben)

    ''Hmm...nem emlékszem arra sem,hogy mondjuk ilyent is mondtam volna neked,hogy faszságokat írsz'' - hidd el, en sem irtam volna, ha epp nem forog az idegtol (amit magavalragado hozzaszolasod olvasasa, s a benne fellelheto tobbszori minosites valtott ki) verben a szemem

    ''Én képes vagyok tolerálni más ember véleményét,mégha nem is egyezik az enyémmel'' - pontosan errol tanuskodik a vastagon kiemelet ''hatalmas marhasag'' nyitomondatod is

    ''Végigolvasva a teljes topikot,rajtad kívül mindenki normálisan tud válaszolni a másik hozzászólásához.Csak te nem.Miért nem vagy erre képes??'' - tudod, ha mar a 20. ilyen jellegu topicban olvasod, hogy gyilkossag=warez (mar ugy 2 eve is kerultem emiatt vitaba), akkor kezdesz intoleranssa valni - kulcsszavak, mint fentebb mar irtam: nem volt meg ilyen itelet, maximalis kiszabhato, gyilkossagert eletfogytiglan, ...

    ''Lehet más sem ért egyet a hozzászólásommal,de senki nem írta,hogy ''húzz el a faszságaidal és ne zaklas engem vele''.Ilyent csak te írtál'' - igen, valoban csak en irtam, de ugy emlekszem, hogy mast nem is sertegettel, minositettel

    Ki vagy te egyáltalán,hogy jogot formálsz magadnak lenézni és elküldeni az embert??? - en volnek az sertett, megszolitott fel - de a kerdest feltehetted volna madanka is, hogy ki vagy te, hogy engem minosits? foleg 1-2 post alapjan

    ''De sztem csak a saját nézeteimet írtam le.Ahhoz meg sztem jogom van.'' - persze, jogod van hozza - de ezesetben legyen mar nekem jogom ahhoz, hogy az engem ert serelmeket szova tegyem, magyarazatot kovetelve

    ''Folytsd magadba a további sértegetéseket és minősítéseket irántam.'' - mar elnezest, de ez megint mi? es meg azt allitod, hogy Te nem minositesz

    ''Nem azt írtam,hogy jogosan használnak emberek ilyen programokat.'' - pedig a felhaborodasodbol, ami az arak es egyebek miatt a hozzaszolasodbol sut, nevezhetjuk a feltetelezest jogosnak

Új hozzászólás Aktív témák