Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz Grafiqs #60 üzenetére

    az Artisjus audió és videó jogokat kezelő szervezet.

    ''''befolyásos barátokat'' szerezni''
    igen, meg egy olyan országot, ahol a túlnyomó többségnek, akinek egy pici fogalma van rről az egészről a nevük hallatán ökölbe szorul a kezük, és rúgásra lendül a lábuk... szerintem rossz üzlet volt.

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

  • Atreide5

    csendes tag

    válasz Grafiqs #60 üzenetére

    Tudtommal az ASVA-vát a filmforgalmazók hozták létre.
    Talán mint egy érdekvédelmi ***szervezetet


    ''Correct'' - ahogy R2D2 mondaná :)

    Valójában semmiféle ''közcélúság'' nincs benne, szvsz közhasznúak is csak azért lettek hogy 1) a társaasági adótv szerint adómentességet élvezzenek 2) átvehessenek midnenféle állami és önkormányzati melót - többek között a rendőrség vagy a bíróság fejére való krumpliszsák húzás és szemkibökést meg fülbe ólmot öntést... :(((

    ha valaki közel ült egy kicsit az Ügyvéd Úrhoz (én ott ültem Sz.K. ''főszerk úr'' mellett az első sorban) - amikor ezt fel is vetette: ''a bíróságot oktatják? ez összeférhetetlenség'' - akkor hallhatta ahogy halkan elhangzott: három null. s Kálmán művész úr csak annyit riplájolt: les gól nem ér... ugyammá :P

    [Szerkesztve]

    [ Üdvözlettel: Németh Róbert ]

Új hozzászólás Aktív témák