Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcee

    addikt

    válasz Club #18 üzenetére

    ''Csinálja a maga bizniszét és ha az Intel ígér 30% kedvezményt, ő ígérjen 32-öt.''

    Ebben tényleg igazad van, ezzel nem is lenne semmi baj, nem is pereskedne senki piaci fölénnyel való visszaélés miatt, csakhogy intelbácsi nem teljesen ezt ajánlotta, arról volt szó - hogy a te számaidnál maradjunk -, akkor él a 30% kedvezmény, ha nem építenek AMD-s gépet egyáltalán! Igazad van, ez korrekt eljárás. A g*c* ájemdé, meg - pfuj-pö - nem szégyel perelni a mocsadék, há' mé'? nem biztos ők is ezt csinálnák? a rohadékok. És van bőr a pfájukon?!

    Abban is igazad van, hogy sokan túlzásbaviszik az olcsón vett és nem sokkal lassabb, tehát jó ár értékarányú processzoruk felett érzett örömöt és nem kellene minden inteles topicba _valakinek_ köpködni. De hidd el, hogy nekem meg attól van herótom, hogy TE minden ''lehetőséget'' megragadsz arra, hogy az AMD-sekbe rugjál. Éshát néha mellé is fogsz kicsit. Mint például szerintem itt.

    \m/

  • marcee

    addikt

    válasz Club #44 üzenetére

    Az amd-sekbe rugdosást az intel köpködés/fikázás allegóriájaként írtam. Ne a szavakba köss bele légyszives, csak gondolj bele abba amit mondani próbálok: olyan mintha egyszemélyes keresztesháborút folytatnál a sötét tömegek ellen. Közben megvannak ugyan azok a beidegződéseid, ugyanúgy részrehajló vagy. Egymás zsebében nyitogatjátok(-juk) a bicskát. Nem jó ez így, legalábbis én nem szeretem.

    Számomra is van olyan tulajdonsága a P4-nek, amiben jobb mint az (egy magos) amd és számomra fontos is lenne, nevezetesen a gördülékenyebb munka, pörgősebb windows, főleg több taszk esetén. Csak korábban nem volt 20e-nél több pénzem procira, ezért amd-t vettem és örültem a jó tulajdonságainak. De ez nem jogosít fel arra, hogy szídjam az intelt, vagy körmömszakadtáig védjem az amd-t. Negatív hozzáállás esetén minden pozitívumot negálva - és ellenkező esetben persze fordítva. Ez a fanatizmus.

    Szerk: hejjjesiras

    [Szerkesztve]

    \m/

Új hozzászólás Aktív témák