Új hozzászólás Aktív témák

  • L3zl13

    nagyúr

    válasz 747 #29 üzenetére

    ''kvizkerdes: szerinted PlayStation-bol a modchip feltalalasa elott vagy utan adtak el tobbet havi szinten?''

    ''''Miért akarták betiltani (talán be is tiltották ) a modchippeket a Sony kezdeményezésére?''

    mert penzehesek. de a penzehseg onmagaban nem garancia arra, hogy te penzt is fogsz keresni. a Sony reszvenyarfolyamanak alakulasa erre kivalo iskolapelda (2001-2005): [kép]''

    Tehát akkor:
    Sony meg akarta akadályozni a másolt játékok használatát. Ezért a védelem. -> Egyre esnek a részvényei.
    Feltörték a védelmet. (Szerinted csak ezért veszik a PS2-t.) (Ezért mondtam, hogy mutasd meg légyszives ezt a nagy ugrást...)
    -> Ugyanúgy szarul megy neki, sőt esik tovább... :Y

    Na most akkor? Odafele igaz, visszafelé már nem?

    Ezért mondtam, hogy egy bizonyos formátumot, médiumot, szabványt nem lehet okolni a részvényárak csökkenéséért. És ezért garantáltan nincs benne a WSJ-ben, hogy az konkrétan inkompatibilis MiniDisc miatt estek a részvények...

    Az UMD szinte biztos, hogy általános célú adathordozóként megbukik. (A Sony liszenszpolitikája miatt, és mert nincs is rá igény -> nem fogják tudni elterjeszteni.)
    De a PSP-n kizárólag aféle játék cartridgeként még beválhat. Azaz a PSP-t nem fogja szerintem visszavetni.

    A GameBoy cartrigde-et lehetett annó másolni? Asszem nem.
    Ez pont az a terület ahol a másolt cuccok támogatása csak veszteséggel járhat...

    (Mint írtam korábban a konzoloknál a nyereség a játékok árába van beépítve, nem a konzoléba...)


    Aki hülye, haljon meg!

Új hozzászólás Aktív témák