Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    ''Boldog vagyok, hogy én lehetek a Lenovo márka nagykövete világszerte'' – mondta Ronaldinho. ''A családommal és barátaimmal való kapcsolattartástól kezdve az edzésmunkán, gyakorlataim kidolgozásán át a Barcelona bajnoki helyezésének nyomon követéséig a Lenovo termékei és technológiája fontos elemei sportolói életemnek''

    Igen, ezek mind-mind olyan speciális területek, amiben a Lenovo egyedülállót képes alkotni, és semmilyen más gyártó terméke nem ér a nyomába. Kitalálhattak volna valami olyan marketingszöveget is, amivel mondanak is valamit, nem csak kitöltik a helyet. Remélem a marketinges, aki kiötölte, elbúcsúzhat egy-két negyedévre a bónuszától.

    Egyébként miért is van szüksége a Lenovonak egy falábú focistára? Akkor legalább valami sakkozót kerestek volna (ha jól tudom, az IBM-nek komoly pénzei vannak a mesterséges intelligencia-kutatásban és a sakkgépek fejlesztésében, erre rá lehetett volna menni), vagy valami nemzetközileg elismert tudóst, kutatót, mittudomén... Ez így nagyon gáz. Ha a Lenovo ennyit tud, jobb, ha rögtön visszaadják a brandet.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák